Daktela Hub

 

Využívejte integrace, které právě potřebujete.

 

Daktela Hub vám umožní využívat desítky praktických aplikací
a programů, které pomohou rozvíjet vaši firmu v současném dynamickém digitálním světě.

  • DENNĚ NÁM DŮVĚŘUJE VÍCE NEŽ 1200 FIREMNÍCH ZÁKAZNÍKŮ
robotworld
absjets logo
eyerim-logo
Muziker_logo
alensalogo
PPL_CZ_logo
logo_hawaj
BenefitPlus_logo

Daktela Hub umožňuje integraci se systémy třetích stran, jako jsou například CRM systémy (například Pipedrive či Salesforce), komunikační aplikace (například Slack), nebo nástroje pro řízení úkolů (například Microsoft Teams nebo ClickUp). 

Firmy a organizace si mohou v rámci Daktela Hubu samostatně přidávat jednotlivé moduly systému Daktela a začít ihned využívat jednotlivé dostupné integrace. Správa nastavení různých integrací a stupně využití Daktely je tak velmi snadná a intuitivní.

Řada integrací funguje pouze díky unikátnímu technologickému prostředí Daktela Hubu, který představuje obrovský katalog širokého spektra integrací, které můžete využívat podle aktuálních potřeb vaší firmy nebo vašeho kontaktního centra.

Platforma umožňuje vlastní konfiguraci nastavení využívání informací uložených
v Daktele, úpravu reportingu dle vlastních potřeb a další funkce, které se umějí přizpůsobit vašim konkrétním potřebám. 

Systém najdete na adrese https://hub.daktela.com

Seznam integrací s Daktelou →

Q&A

Pro přístup do Daktela Hub je potřeba uživatelský účet. Může jej vytvořit správce organizace nebo správce systému. Každý účet musí být spojen
s organizací. Členy organizace spravuje správce organizace. Organizace spravuje správce systému. Pro přístup je potřeba účet Google.

Přejděte do sekce Správce -> Organizace a stiskněte tlačítko +. Poté vyplňte název organizace a stiskněte tlačítko Vytvořit.

Přejděte do sekce Organizace a stiskněte tlačítko +. Poté vyplňte e-mail, vyberte roli uživatele v systému a stiskněte Vytvořit. Pokud jste správcem systému, můžete navštívit libovolnou organizaci prostřednictvím sekce Admin -> Organizations. Stačí kliknout na název organizace a poté se zobrazí detail organizace (tam můžete spravovat členy organizace).

Jakmile je uživatel vytvořen, pak se může přihlásit do systému pomocí svého účtu Google.

Integrace Daktela je povinnou součástí těch integrací, které potřebují komunikovat s vaší instancí Daktela. Přejděte do sekce Daktela a stiskněte tlačítko +. Poté vyplňte url adresu (ve formátu myinstance.daktela.com)
a přístupový token uživatele API.

Nastartujte svůj růst s Daktelou.

Vyzkoušejte sami, jak vám Daktela může pomoci. Zdarma.