30.10.2023

Daktela zazáří jako zlatý partner dláždící cestu inovacím na evropské výstavě Call & Contact Center Expo

blog CCCexpo

Rádi bychom vás pozvali na výjimečný evropský veletrh a s potěšením bychom rádi oznámili, že se Daktela stane zlatým partnerem na velmi očekávaném veletrhu Call & Contact Center Expo, který se bude konat od 29. do 30. listopadu 2023 v londýnském Excelu.

Call & Contact Center Expo, uznávané jako přední evropská akce pro profesionály v oblasti call a kontaktních center, spojuje více než 3 500 lídrů v oboru, expertů na zákaznickou péči a zkušenost, provozních profesionálů, IT specialistů a více než 120 předních evropských dodavatelů.

David Hájek uvedl: „Jsme potěšeni, že můžeme být součástí této inovativní akce v oboru kontaktních center. Netrpělivě očekáváme spolupráci s profesionály z oboru, sdílení našich odborných znalostí a představení našich průkopnických řešení, která utvářejí budoucnost služeb zákazníkům.“

Dále bude Daktela sponzorovat novou Training & Networking zónu, kterou pořádá The Forum. Tato zóna bude hostit informativní workshopy na témata jako „Hybridní, flexibilní a budoucí způsoby práce“ a „Produktivita a pochopení skutečné hodnoty času“. Tyto workshopy jsou přizpůsobeny tak, aby předaly profesionálům nejnovější poznatky a dovednosti potřebné k tomu, aby vynikali v neustále se měnícím prostředí kontaktních center.

Kromě workshopů budou mít návštěvníci tréninkové zóny možnost vyzkoušet si živé ukázky Daktely, nejmodernější technologie pro kontaktní centra. Náš tým bude stále k dispozici, aby zájemce provedl funkcemi navrženými pro zefektivnění obsluhy zákazníků a zvýšení kvality služeb.

Hlavním řečníkem prvního dne akce bude Steve McSherry, country manager Daktela ve Spojeném království. Připojte se k nám ve 14:30 v Technologickém divadle kontaktního centra na jeho prezentaci „Technologie s lidským dotykem: Odemykání síly AI“. Tato prezentace nabídne cenné pohledy na roli umělé inteligence v kontaktních centrech a představí praktická řešení, která v současné době významně ovlivňují odvětví kontaktních center.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost setkat se s předními odborníky z Daktely a být svědky budoucnosti kontaktních center v akci. Chcete-li se zdarma zaregistrovat a získat další informace o akci, navštivte https://www.callandcontactcentreexpo.co.uk.