Advanced Analytics

 

Každý chápe reporting trochu jinak a každý má od něj trochu jiná očekávání. Proto jsme připravili Proof of Concept řešení umožňující našim zákazníkům připravit si zcela samostatně kompletně vlastní report nad daty v Daktele V6.

Zažijte řešení, které změní vaše podnikání k lepšímu.

Nastartujte svůj růst s Daktelou.

MOŽNOSTI REPORTINGU

Vytvářejte vlastní reporty

Všichni to známe… vidíte report a říkáte si: „Ještě bych tam přidal tenhle sloupeček a tenhle řádek“, zatímco kolega vedle chce sloupečky a řádky zase úplně jiné. Prostřednictvím Advanced Analytics si každý z vás postaví report přesně na míru, jak potřebuje – přidá si přesně ty sloupce
a řádky, které potřebuje, a to přímo nad daty z aplikace Daktela V6.

Grafy přesně podle vašich představ

Vizualizace dat poskytuje mnohem širší vhled do jejich pochopení.
V Advanced Analytics si můžete přímo v rozhraní nad zobrazenými daty postavit graf, který pro jejich pochopení potřebujete, a to na jedno kliknutí. Stačí zvolit, která data chcete vizualizovat a jaký typ grafu si představujete a během pár sekund máte graf přímo před sebou.

Každé ráno do vašeho emailu

Chcete být každé ráno nebo večer automaticky informováni o dění
ve vašem kontaktním centru? Všechny vlastnoručně nadefinované reporty si můžete nechat zasílat do Vaší emailové schránky
v definovaný čas

Vlastní metriky

Potřebujete vidět v reportech metriku, kterou používáte pouze Vy? Žádný problém, stačí si nadefinovat vlastní metriku pomocí standardních matematických operací a zobrazíme Vám ji tak, jak potřebujete. A to samozřejmě jak ve webovém rozhraní dostupném odkudkoliv, tak pravidelně ve Vašem emailu.

DALŠÍ MOŽNOSTI REPORTINGU
S DAKTELOU: