2.11.2020

Integrace s Nicereply

Integrace s Nicereply

Stále pracujeme na rozšiřování a zlepšování našich služeb, a proto jsme rádi, když můžeme také našim zákazníkům přiblížit a rozšířit možnosti měření spokojenosti u jejich klientů.

Kromě toho, že je možné měřit spokojenost přímo v Daktele, připravili jsme také integraci s externím nástrojem od společnosti Nicereply, který se specializuje právě na měření spokojenosti a loajality zákazníků.

Integrace Daktely s Nicereply vám umožní lépe pochopit vaše zákazníky a získáte zpětnou vazbu přímo v Daktele.

Využít můžete podrobné statistiky a přehledy, díky nimž okamžitě identifikujete případný problém a na druhé straně poznáte i hrdiny své zákaznické linky díky podrobným statistikám pro jednotlivce i celé týmy.

Jak tato integrace funguje?

Na začátku si zvolíte metriku měření zákaznické spokojenosti, kterou chcete měřit. Nicereply nabízí 3 možnosti:

Customer Satisfaction Score

Customer Satisfaction Score (CSAT) měří spokojenost zákazníka u právě proběhlé interakce.

Nicereply-CSAT-1

Customer Effort Score

Customer Effort Score (CES) je metrika používaná k vyhodnocení toho, jak snadné si vaši zákazníci myslí, že je řešení jejich nedávného kontaktu.

Nicereply-CES-1

Net Promoter Score

Net Promoter Score (NPS) je standardní uznávaná metrika pro měření loajality zákazníků. To její jednoduchost ji činí tak populární, protože je velmi jednoduše srozumitelná.

Obrázek3-1

Díky šablonám v Nicereply si můžete nastavit hodnotící formulář i do vašeho podpisu v Daktele a měřit tak každou vaši interakci se zákazníky.

Měření spokojenosti zákazníka může pomoci v rozhodování, jakým směrem se vydat při zlepšování procesů v organizaci i s nalezením případných slabých míst v komunikaci. Spokojenost zákazníků je nejcennější aktivum, jež má na prosperitu společnosti větší vliv než jakákoliv jiná proměnná.

Pokud dokážete spokojenost efektivně měřit a využívat, usnadníte tím také práci svým teamleadrům a vedoucím callcenter. K teamleaderovi se dostanou relevantní roztříděná data přímo od zákazníka a nemusí tak náhodně vyhledávat v proběhlé komunikaci, ale zaměřuje se pouze na ty
s nízkou odezvou. Problémy tak rychle identifikuje a může pružně reagovat na vzniklou situaci. Okamžitě tak vidí, jakého produktu / služby se nízké hodnocení týká, kterého operátora, kterého komunikačního kanálu apod.