Sluto & Daktela

Sluto & Daktela

„Díky službám společnosti Daktela chceme s klienty komunikovat více „online“, tedy i prostřednictvím chatbotů, dotazníků, click-to-call, webchatů nebo SMS chatů. Chceme držet krok s trendem online poskytování služeb a v mnoha oblastech být i leadery tohoto přístupu.“

____________________

Spolehlivá komunikace se zákazníky je právě v tomto oboru velmi důležitá. V minulosti využívali ve společnosti SLUTO VoIP hlasové hovory s využitím desktopových aplikací Softphone. Nyní v rámci modernizace tohoto způsobu telefonování se rozhodli využít systém MS Teams, který již dříve používali v rámci interní komunikace. Jeden z mála českých dodavatelů, který nabídl poptávané řešení implementace do systému Microsoft Teams, byla DAKTELA.

Díky této implementaci se zvýšil uživatelský komfort při obsluze Softphone a praktická byla také výhoda centrální správy díky propojení s MS Office365, včetně napojení na centrální adresář. Velmi pozitivní je možnost telefonování přes firemní virtuální ústřednu z jakéhokoliv zařízení a odkudkoliv, tedy jak z mobilních telefonů, tak ze zařízení při režimu výkonu práce „home office“. Dále očekáváme podporu systému při obsluze klientů ve chvíli vytížení kolegů a především potom mimo provozní dobu kanceláří.

To vše se projevuje na spokojenosti klientů a zdravém růstu společnosti. I díky těmto přístupům získala společnost SLUTO v roce 2019 ocenění účetní firma roku.

Nastartujte svůj růst s Daktelou

Pokud sdílíte stejné hodnoty, líbí se vám, co děláme, tak nám neváhejte napsat na jobs@daktela.com.

Podívejte se, proč více než 1200 společností používá Daktelu každý den

Přečtěte si zajímavé příběhy firem, které díky efektivnější komunikaci získaly nejen nové zákazníky, ale i lepší pozici
na trhu.

Číst více

Daktela v číslech

#1

na trhu kontaktních center

18

let na trhu

1200+

spokojených zákazníků

150

zaměstnanců

9

poboček