PLNĚ MODULÁRNÍ ŘEŠENÍ

Pro jakoukoliv velikost firmy i rozpočet

KOMUNIKAČNÍ KANÁLY

Vyberte jakými kanály budete se svými zákazníky komunikovat

Hlas

Odbavujte příchozí telefonní hovory a řiďte frontu vašich zákazníků efektivně díky pokročilému a personalizovanému IVR (hlasovému automatu). Nebo aktivně kontaktujte zákazníky díky neomezeným odchozím hovorům v jednom řešení.

750 Kč

/ operátor / měsíc

Obsahuje

E-mail

Vyřizujte všechny emaily z více schránek na jednom místě. Díky napojení na ticketing vytvoříte z emailové komunikace moderní Hepldesk a žádný příchozí email už se nikdy neztratí.

750 Kč

/ operátor / měsíc

Obsahuje

Webchat

Zapojte se do komunikace s návštěvníky svých webových stránek v reálném čase prostřednictvím uživatelsky přívětivého řešení Webchat. Oblíbeného kanálu, díky kterému můžete efektivně prodávat, získávat leady nebo rychle poradit s výběrem.

350 Kč

/ operátor / měsíc

Obsahuje

SMS

Komunikujte se svými zákazníky rychle a efektivně pomocí SMS kanálu, který doručuje zprávy přímo na jejich osobní mobilní zařízení. Překvapte je okamžitou a relevantní odpovědí a udržujte historickou SMS komunikaci v jenom vlákně společně s ostatními kanály.

300 Kč

/ operátor / měsíc

Obsahuje

Social

Komunikujte se svými zákazníky na jejich oblíbených Sociálních sítích jako je Facebook Messenger, Instagram Direct Messenger, WhatsApp Business nebo Viber Business. A vše udržujte v jednom vlákně společně s ostatními kanály.

600 Kč

/ operátor / měsíc

Obsahuje

KOMBINACE KANÁLŮ

Nejoblíbenější kombinace komunikačních kanálů

Ke kontaktování společností lidé nejčastěji využívají komunikační kanály uvedené výše. Proto jsme pro vás připravili zvýhodněné ceny nejpoužívanějších kombinací kanálů, které v Daktele pro svá kontaktní centra využívají naši zákazníci.

Hlas + E-mail

1 200 Kč

Vyzkoušejte pohodlí a efektivitu našich řešení pro hlasové a e-mailové kanály v jednom komplexním balíčku, který je přizpůsoben všem vašim komunikačním potřebám, a uspořte náklady díky našemu balíčku Hlas + E-mail.

Hlas + E-mail + Webchat

1 500 Kč

Vylepšete svou komunikaci s naším balíčkem Hlas + E-mail + Webchat, který poskytuje kompletní sadu našich spolehlivých a funkcemi nabitých řešení hlasových, e-mailových a webových kanálů v jednom výhodném balíčku za bezkonkurenční cenu.

Hlas + E-mail + Social

1 600 Kč

Překvapte své zákazníky okamžitou reakcí tam, kde dnes tráví většinu času – na sociálních sítích. S balíčkem Hlas, e-mail a sociální média poskytnete svým zákazníkům možnost kontaktovat vás moderním způsobem 21. století. Komunikace napříč všemi kanály je uložena v jednom vlákně, takže na jednom místě vidíte celou historii zákazníka.
FUNKCIONALITY

Ke každé licenci výše automaticky získáte

Vytvoříme balíček na míru vašim specifickým potřebám
Přizpůsobíme se vám. A jak poroste váš byznys, Daktela poroste s vámi. Licence můžete v průběhu času upravovat podle svých potřeb.
ROZŠÍŘENÍ

Rozšiřte systém o další funkcionality

Nástroje Text AI

Překládejte a vytvářejte text inteligentním způsobem. Automaticky kategorizujte a tříďte tikety nebo vytvářejte autonomní makra Chat GTP s naší pokročilou umělou inteligencí.

Přepis hovorů do textu

Nechte naši umělou inteligenci automaticky přepsat nahrávky hovorů do textu. Můžete s nimi dále pracovat, analyzovat je a zlepšovat tak komunikaci směrem k vašim zákazníkům.
CLOUDOVÉ ŘEŠENÍ VoIP PRO FIRMY

Převeďte své firemní volání do Cloudu a šetřete náklady

Cloud Phone User

Využívejte náš systém cloudových telefonů. Je to flexibilní, nákladově efektivní a bezpečné řešení telefonování ve firmách jakékoliv velikosti. Ideální pro ty, kteří potřebují firemní virtuální telefonní číslo dostupné na pevné lince, mobilu, počítači, v notebooku, tabletu i jinde, ale nejsou součástí kontaktního centra.

120 Kč

/ uživatel / měsíc

Obsahuje

MODERNÍ HLASOVÉ ŘEŠENÍ

Automaticky u každé licence Cloud Phone User

Převeďte své firemní telefonování do Cloudu
Kontaktujte nás a společně zlepšíme a zefektivníme řešení vašeho firemního volání.
PROČ DAKTELA?

Nadstandardní zákaznická podpora a servis

Lokální podpora 24/7

Všem našim zákazníkům poskytujeme telefonickou, emailovou a chatovou podporu v režimu 24/7.
Vysoce kvalifikovaná technická podpora je k dispozici v 8 jazycích.

Profesionální implementace

Celým procesem implementace vás provedeme krok za krokem.
Technické záležitosti vyřešíte společně s Delivery týmem a vaše zaměstnance na maximální a personalizované využití proškolí zkušený trenér.

SLA

V rámci každé licence máte garantovanou úroveň služeb s jasnými parametry bez skrytých podmínek.
Níže najdete detail a garance podle rozsahu služeb a licence, kterou si pořídíte.
DOSTUPNOST

SLA Basic

SLA Premium

SLA Enterprise​