Yealink UH37 Mono

Yealink UH37 je profesionální USB drátová náhlavní souprava. Ať už pracujete na dálku v kanceláři nebo doma, UH37 vám umožní soustředit se na práci a zvýšit vaši produktivitu. Dokáže bezproblémově pracovat s hlavními komunikačními platformami a nativně se integruje s IP telefony Yealink.

uh37-mono

Duální mikrofony s potlačením šumu

Technologie potlačení šumu a akustického stínění se dvěma mikrofony dokáže inteligentně odstínit hluk a zachytit pouze váš hlas. Pomáhá tak zlepšit čistotu a kvalitu hovoru a přináší dokonalý zážitek z telefonování. I když se nacházíte na přeplněném pracovišti, UH37 může výrazně omezit okolní ruch a umožnit oběma stranám hovoru příjemnou komunikaci.

Fenomenální zvuk při volání a poslouchání hudby

Díky 35 mm reproduktoru podporuje UH37 dynamický ekvalizér pro automatické přepínání režimu hovoru nebo poslechu hudby. Při hovoru si můžete vychutnat čistý a přirozený zvuk stejně jako prostorový a detailní zvuk v hudebním režimu. Nová zahnutá sluchátka a oválná paměťová pěna izolují okolní hluk, přinášejí vynikající pasivní redukci hluku a vytvářejí perfektní zážitek z poslechu.

Ultra lehký a ergonomický design

Yealink UH37 váží o 15 % méně než předchozí generace USB náhlavních souprav. UH37 se pyšní robustní konstrukcí z vysoce kvalitního plastu vyztuženého kovovým rámem, materiálem šetrným k pokožce, měkkou paměťovou pěnou a ergonomickým designem, díky kterému vám jednoduše padnou a přináší vám pohodlný celodenní zážitek.

Už žádné rušení

Při hovoru nebo schůzce se na náhlavní soupravě automaticky rozsvítí červené světlo. To sníží možnosti vnějšího vyrušení a zvýší tím efektivitu vaší práce. Indikátor obsazenosti můžete zapnout také ručně, aby přímo signalizovalo váš pracovní stav a blokovalo vnější rušivé vlivy.

CENA:

1 649 Kč bez DPH