Yealink WH62 Mono

 

Yealink WH62 Mono DECT bezdrátová jednoušní náhlavní souprava s moderním designem a praktickou základnovou stanicí díky dvěma integrovaným micro USB portům umožňuje současné připojení k PC a VoIP telefonu.

Aplikované technologie jako Yealink Super Wideband HD Audio nebo Acoustic Shield optimalizují a zvyšují výslednou kvalitu zvuku, což společně s jednoduchým ovládáním a pohodlným nošením zvyšuje výsledný zážitek při používání této náhlavní soupravy. Lehké materiály, měkké jednoduše vyměnitelné kožené náušníky a 330° otočný mikrofon s integrovanou mute zónou zajišťují komfort při nošení a využívání DECT náhlavní soupravy Yealink WH62 Mono. V neposlední řadě DECT technologie zajišťuje dosah až do vzdálenosti 160 m.

V pohotovostním režimu je výdrž náhlavní soupravy až 90 hodin a při realizaci hovorů je její výdrž až 13 hodin.

Náhlavní souprava i k ní příslušející základna jsou vybaveny tlačítky s různými funkcemi
a možnostmi pro ovládání hovorů, a to bez nutnosti využití EHS adaptéru. Uživatel může snadno ovládat hlasitost, vytočit poslední číslo, přijmout/odmítnout příchozí hovor nebo ovládat více hovorů. Integrovaná indikace stavu pomocí busylight LED zajišťuje, že v případě vaší zaneprázdněnosti nebudete rušen a můžete se tak plně koncentrovat pouze na vaši probíhající komunikaci.

Certifikace pro Microsoft Teams spolu s dedikovaným Teams tlačítkem zaručují bezproblémovou kompatibilitu se světem Microsoft Teams.

Nabíjení probíhá v momentě, kdy je náhlavní souprava položena na stojanu základny a plné nabití náhlavní soupravy zabere 2,5 hodiny.

Kompatibilní s produkty z naší nabídky:
Yealink SIP-T43U, SIP-T48U

Kompatibilní s produkty z naší nabídky (v případě, že chcete propojit Yealink WH62 Mono
s následujícími telefony je třeba použít redukční kabel EHS35):
Yealink SIP-T31G, SIP-T33G

CENA:

3 449 Kč bez DPH

Specifikace


Typ sluchátek: Jednoušní
Konektor: DECT
Odstranění okolního šumu: Ano
Směrovost mikrofonu: Všesměrový
Doba hovoru: 13 hodin
Pohotovostní čas: 90 hodin
Čas nabíjení: 2,5 hodiny
Citlivost mikrofonu: -44.0+/-3dBV
Adaptér: 5V DC, 1,2A
Impedance sluchátek: 32+/-4.8Ω