Yealink WH66 Dual

 

Yealink WH66 Dual DECT je prémiová bezdrátová dvouušní náhlavní souprava s moderním designem a multifunkční základnovou stanicí, která díky integrovanému USB portu
a funkci Bluetooth umožňuje současné připojení
až ke 3 zařízením současně.

Multifunkční základnová stanice vybavena dotykovým displejem vám nabízí příležitost
pro připojení více zařízení a flexibilitu při jejich správě z jediného místa. Mimo jiné, multifunkční základnová stanice v sobě integruje funkce USB hubu, plně duplexního hlasitého reproduktoru nebo stojanu na mobilní telefon s podporou bezdrátového nabíjení, díky čemuž dosáhnete komfort a úsporu místa na vašem pracovním stole*.

Aplikované technologie jako Yealink Super Wideband HD Audio nebo Acoustic Shield optimalizují a zvyšují výslednou kvalitu zvuku, což společně s jednoduchým ovládáním a pohodlným nošením zvyšuje výsledný zážitek při používání této náhlavní soupravy. Lehké materiály, měkké jednoduše vyměnitelné kožené náušníky a 330° otočný mikrofon s integrovanou mute zónou zajišťují komfort při nošení a využívání DECT náhlavní soupravy Yealink WH66 Dual. V neposlední řadě DECT technologie zajišťuje dosah až do vzdálenosti 160 m.

V pohotovostním režimu je výdrž náhlavní soupravy až 125 hodin a při realizaci hovorů je její výdrž až 14 hodin.

Náhlavní souprava i k ní příslušející základna umožňují uživateli snadno ovládat hlasitost, vytočit poslední číslo, přijmout/odmítnout příchozí hovor nebo ovládat více hovorů. Integrovaná indikace stavu pomocí busylight LED zajišťuje, že v případě vaší zaneprázdněnosti nebudete rušeni
a můžete se tak plně koncentrovat pouze na vaši probíhající komunikaci.

Certifikace pro Microsoft Teams zaručuje bezproblémovou kompatibilitu se světem Microsoft Teams.

Nabíjení probíhá v momentě, kdy je náhlavní souprava položena na stojanu základny a plné nabití náhlavní soupravy zabere 2,5 hodiny.

Pokud chcete využít propojení náhlavní soupravy s vaším počítačem pomocí bluetooth je
pro korektní zachování všech funkcí náhlavní soupravy nezbytné do vašeho počítače zapojit dongle BT50 (není součástí balení).

Kompatibilní produkty z naší nabídky (v případě, že chcete využít bluetooth funkci telefonu je třeba použít bluetooth dongle BT41):
Yealink SIP-T43U, SIP-T48U

*Stojan na mobilní telefon s podporou bezdrátového nabíjení (WHC60) není součástí balení.

CENA:

6 985 Kč bez DPH

Specifikace


Typ sluchátek: Dvou ušní
Konektor: DECT
Odstranění okolního šumu: Ano
Směrovost mikrofonu: Všesměrový
Bluetooth protokol: v4.2
Bluetooth vzdálenost: 30 m
Adaptér: 5V DC, 1,2A
Doba hovoru: 14 hodin
Pohotovostní čas: 125 hodin
Čas nabíjení: 2,5 hodiny
Citlivost mikrofonu: -44.0+/-3dBV
Impedance sluchátek: 32+/-4.8Ω