Yealink WH66 Mono

 

Yealink WH66 Mono DECT je prémiová bezdrátová jednoušní náhlavní souprava s moderním designem a multifunkční základnovou stanicí, která díky integrovanému USB portu
a funkci Bluetooth umožňuje současné připojení
až ke 3 zařízením současně.

wh66-teams-mono

Multifunkční základnová stanice vybavena dotykovým displejem vám nabízí příležitost pro připojení více zařízení a flexibilitu při jejich správě z jediného místa. Mimo jiné multifunkční základnová stanice v sobě integruje funkce USB hubu, plně duplexního hlasitého reproduktoru nebo stojanu na mobilní telefon s podporou bezdrátového nabíjení, díky čemuž dosáhnete komfort a úsporu místa na Vašem pracovním stole*.

Aplikované technologie jako Yealink Super Wideband HD Audio nebo Acoustic Shield optimalizují a zvyšují výslednou kvalitu zvuku, což společně s jednoduchým ovládáním a pohodlným nošením zvyšuje výsledný zážitek při používání této náhlavní soupravy. Lehké materiály, měkké jednoduše vyměnitelné kožené náušníky a 330° otočný mikrofon s integrovanou mute zónou zajišťují komfort při nošení a využívání DECT náhlavní soupravy Yealink WH66 Mono. V neposlední řadě DECT technologie zajišťuje dosah až do vzdálenosti 160 m.

V pohotovostním režimu je výdrž náhlavní soupravy až 90 hodin a při realizaci hovorů je její výdrž až 13 hodin.

Náhlavní souprava i k ní příslušející základna umožňují uživateli snadno ovládat hlasitost, vytočit poslední číslo, přijmout/odmítnout příchozí hovor nebo ovládat více hovorů. Integrovaná indikace stavu pomocí busylight LED zajišťuje, že v případě vaší zaneprázdněnosti nebudete rušen
a můžete se tak plně koncentrovat pouze na vaši probíhající komunikaci.

Certifikace pro Microsoft Teams zaručuje bezproblémovou kompatibilitu se světem Microsoft Teams.

Nabíjení probíhá v momentě, kdy je náhlavní souprava položena na stojanu základny a plné nabití náhlavní soupravy zabere 2,5 hodiny.

Pokud chcete využít propojení náhlavní soupravy s vaším počítačem pomocí bluetooth je
pro korektní zachování všech funkcí náhlavní soupravy nezbytné do vašeho počítače zapojit dongle BT50 (není součástí balení).

Kompatibilní produkty z naší nabídky (v případě, že chcete využít bluetooth funkci telefonu je třeba použít bluetooth dongle BT41):
Yealink SIP-T43U,  SIP-T48U.

*Stojan na mobilní telefon s podporou bezdrátového nabíjení (WHC60) není součástí balení.

CENA:

5 949 Kč bez DPH

Specifikace


Typ sluchátek: Jednoušní
Konektor: DECT
Odstranění okolního šumu: Ano
Směrovost mikrofonu: Všesměrový
Doba hovoru: 13 hodin
Pohotovostní čas: 90 hodin
Čas nabíjení: 2,5 hodiny
Citlivost mikrofonu: 44.0+/-3dBV
Adaptér: 5V DC, 1,2A
Impedance sluchátek: 32+/-4.8Ω
Bloetooth protokol: v4.2
Bloetooth vzdálenost: 30 m