STANOWISKO OTWARTE

Dołącz do naszego zespołu

Inżynier infrastruktury (chmura)
Rodzaj pracy
Kontrakt Pełny etat
Lokalizacja
Praga, CZ
Data wygaśnięcia
Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

Witaj! Jesteśmy Daktela, wiodącymi innowatorami w dziedzinie centrów kontaktowych i komunikacji z klientami. Oferujemy najwyższej klasy rozwiązania do zarządzania komunikacją, które umożliwiają firmom skuteczną komunikację z klientami w różnych kanałach za pośrednictwem jednej intuicyjnej platformy. Z naszej technologii korzysta ponad 1200 klientów w całej UE, Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a wkrótce w Indiach, w tym firmy takie jak Notino, PPL, Rohlík, Partners Banka i wiele innych.

Co czeka na Ciebie u nas?

Wyobraź sobie pracę, w której technologia odgrywa kluczową rolę i codziennie przynosi nowe wyzwania. Poszukujemy starszego inżyniera infrastruktury IT, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam zarządzać i optymalizować naszą solidną infrastrukturę IT.

Twoje codzienne zadania będą obejmować:

  • Zarządzanie naszą platformą wirtualizacyjną Proxmox i serwerami dedykowanymi
  • Zarządzanie systemami kopii zapasowych, takimi jak PBS, Dirvish, XtraBackup
  • Zarządzanie systemami monitorowania, takimi jak Zabbix, Grafana, Wazuh
  • Tworzenie skryptów wsparcia
  • Rozwiązywanie problemów, wsparcie techniczne i dostrajanie wydajności
  • Obsługa zadań sieciowych, takich jak konfigurowanie FW, routingu, nftables, fail2ban

Z jakimi technologiami będziesz pracować?

Będziesz miał okazję pracować z nowoczesnymi i stabilnymi technologiami, takimi jak:

  • Linux (używamy Alma)
  • Technologie wirtualizacji (obecnie Proxmox)
  • Aplikacje open-source i LAMP - Apache/nginx, MySQL, Graylog itp.
  • Narzędzie do automatyzacji Ansible
  • Bash, Python i inne (podstawowe programowanie i tworzenie skryptów)
  • IPFabric, IPSec, BGP, VRRP, HAProxy
  • Systemy plików CEPH, ZFS, BTRFS

Co przekonuje nas, że jesteś seniorem?

  • Wiesz, czym są jednostki systemd i systemd
  • Rozumiesz OOM i wiesz, jak go analizować
  • Możesz wyjaśnić, co robi to polecenie:grep '^[0-9],\(A\|E\)' data.txt | sed 's/,/\t/g' | awk -F '\t' '{print $2, $3}'
  • Wiesz dokładnie, czym jest model OSI
  • Można opisać różnicę między szyfrowaniem symetrycznym i asymetrycznym
  • Możesz planować swoją pracę i nie potrzebujesz prowadzenia za rękę - jesteś niezależny.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Imponująca infrastruktura: Zarządzanie 3 centrami danych w CZ, OVH DC w UK i DE. W nich 200 serwerów blade, ponad 1500 serwerów wirtualnych i połączenia 2x100 Gbps między centrami danych.
  • Projekty, które warto mieć i które trzeba mieć: IPAM, RADIUS/NAC, K8S
  • Nagrody: Rozdzielamy premie dwa razy w roku w oparciu o zysk firmy.
  • Nowoczesne biura: Nowe nowoczesne biura w OC Atrium Flora. Różne rodzaje kawy i inne smakołyki. Czwartkowe przekąski i punkt Fresh w naszym HUB-ie.
  • Elastyczność: Elastyczne środowisko pracy, w tym możliwość pracy z domu.
  • Dbałość o ciało i duszę - benefity: 5 tygodni urlopu, dni chorobowe, dofinansowanie do posiłków, karta multisport dla rodziny (bez dofinansowania).
  • Wyposażenie technologiczne: Laptop do wyboru (MAC, DELL), taryfa komórkowa i telefon.
  • Przyjemne środowisko pracy: Biuro przyjazne psom, wspólne świętowanie urodzin, rocznic i ukończonych projektów.

Dołącz do nas i bądź częścią zespołu, który nieustannie przesuwa granice możliwości w świecie komunikacji. Stań się częścią firmy, w której każda innowacja jest mile widziana i w której możesz przyczynić się do sukcesu, niezależnie od zajmowanego stanowiska.

Nie wahaj się i pokaż nam, że masz prawdziwe praktyczne doświadczenie! Wyślij nam swoje CV lub profil LinkedIn i dołącz do spotkania online, aby się trochę poznać.

1200+

Klienci biznesowi

#1

Na rynku centrów kontaktowych

18

Lata w branży

9

Biura globalne