STANOWISKO OTWARTE

Dołącz do naszego zespołu

Partner Account Manager
Rodzaj pracy
Kontrakt Pełny etat
Lokalizacja
Praga, CZ
Data wygaśnięcia
Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

Witaj! Jesteśmy Daktela i w ostatnich latach staliśmy się wiodącymi innowatorami w dziedzinie centrów kontaktowych i komunikacji z klientami. Jako pionierzy w naszej branży wprowadziliśmy kompleksowe rozwiązania do zarządzania komunikacją, umożliwiając firmom kontaktowanie się z klientami za pośrednictwem wielu kanałów z jednej intuicyjnej platformy. Pozwala im to zapewnić wyjątkową obsługę klienta. Dzięki naszemu podejściu i technologiom z naszych rozwiązań skorzystało już ponad 1200 klientów w całej UE (w tym Notino, PPL, Rohlík i inni).

Wyobraź sobie miejsce pracy, w którym każdy dzień przynosi możliwości nauki, rozwoju i innowacji. Miejsce, w którym profesjonalizm łączy się z przyjaznym duchem, gdzie każda opinia ma znaczenie i gdzie każdy ma szansę przyczynić się do ogólnego sukcesu firmy, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Tak właśnie jest w Daktela. Dołącz do nas i bądź częścią zespołu, który nieustannie przesuwa granice tego, co jest możliwe w świecie komunikacji.

Co czeka na Ciebie u nas?

  • Promowanie korzyści płynących z naszego programu partnerskiego - pomożesz naszym partnerom lepiej zrozumieć korzyści płynące z naszej współpracy.
  • Wspieranie relacji z partnerami, regularna komunikacja
  • Udział w spotkaniach i prezentacjach dla partnerów
  • Wkład w koordynację projektu
  • Zaangażowanie w zarządzanie możliwościami partnerstwa
  • Zarządzanie kontaktami przychodzącymi
  • Administracja (zarządzanie fakturowaniem itp.)

Co powinieneś mieć:

  • Doskonałe umiejętności komunikacji i prezentacji
  • Płynna komunikacja w języku angielskim
  • Dobre umiejętności organizacyjne, wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów
  • Zrozumienie rozwiązań technicznych
  • Nastawienie na klienta

Mile widziane, ale nie niezbędne:

  • Podstawowa znajomość narzędzi CRM, PRM lub ERP
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub centrach kontaktowych

Co otrzymasz razem z nami?

  • Dwa razy w roku wypłacamy premie w zależności od zysku firmy.
  • Nowe nowoczesne biura w OC Flóra
  • Elastyczne środowisko pracy (biuro domowe)
  • 5 tygodni urlopu
  • Dni chorobowe, składka na posiłki, karta multisport
  • Laptop
  • Biuro przyjazne psom

1200+

Klienci biznesowi

#1

Na rynku centrów kontaktowych

18

Lata w branży

9

Biura globalne