STANOWISKO OTWARTE

Dołącz do naszego zespołu

Inżynier wsparcia - rozwiązania Telco/IT, Bułgaria
Rodzaj pracy
Kontrakt Pełny etat
Lokalizacja
Bukareszt, RO lub zdalnie
Data wygaśnięcia
Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

W ramach naszej strategii globalnej ekspansji poszukujemy inżyniera ds. dostaw i wsparcia VoIP. W Daktela jesteśmy przełomem w branży contact center o wartości 24 miliardów dolarów. Nasze rozwiązanie contact center oparte na chmurze zmienia sposób, w jaki nasi klienci obsługują swoich klientów. Pozwala firmom łatwo przetwarzać żądania klientów w wielu natywnych kanałach komunikacji - telefon, e-mail, czat internetowy, SMS lub media społecznościowe. Naszym celem jest zapewnienie klientom kompletnego rozwiązania contact center typu "wszystko w jednym", obejmującego usługi telekomunikacyjne i konsultingowe. Jesteśmy szybcy i innowacyjni, a kultura naszej firmy pozwala rozwijać się tym, którzy są zmotywowani i zmotywowani. Nasze intensywne trzytygodniowe szkolenie przygotowuje naszych przedstawicieli do sukcesu i pozwala im szybciej zamykać transakcje.

Zaufało nam ponad 1200+ klientów różnej wielkości i z różnych branż, w tym rząd. Zostaliśmy wybrani jako platforma contact center przez czeski rząd, aby pomóc w walce z pandemią Covid19 i jesteśmy z tego bardzo dumni!

Główne obowiązki i zakres odpowiedzialności:

  • Zapewnienie konsultacji technicznych, instalacji i wsparcia dla nowych i istniejących klientów Daktela w Bułgarii.
  • Udzielanie konsultacji technicznych, dostarczanie instalacji i wsparcia nowym i istniejącym klientom innych oddziałów Daktela Global (HU, PL, SL, SRB, UK, RO lub ZEA).
  • Codzienna współpraca z Country Managerem RO i zespołem Support HQ
  • Cotygodniowe raportowanie do Country Managera RO/DAG
  • Przekazywanie opinii klientów i sugerowanie ulepszeń dla systemu Daktela

Wymagane:

  • Doświadczenie zawodowe w IT, VoIP i/lub rozwiązaniach telekomunikacyjnych
  • Doświadczenie w pracy z systemem Linux
  • Doświadczenie w pracy z MySQL będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej (wymagane)
  • Znajomość branży call center
  • Doświadczenie w lekkim programowaniu lub tworzeniu skryptów będzie dodatkowym atutem.
  • Język bułgarski (ojczysty), angielski (biegły) - konieczne - język rumuński (konwersacyjny) jest dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy B
  • Chęć uczenia się nowych rzeczy, praktyczne podejście
  • Silne ukierunkowanie na klienta
  • Dobre umiejętności komunikacyjne

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Dwa razy w roku wypłacamy premie w oparciu o zysk i przychody firmy.
  • 4 tygodnie wakacji
  • Płatne dni chorobowe
  • Laptop firmowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wielokulturowe środowisko pracy
  • Zapewnimy ci wszystkie niezbędne szkolenia technologiczne i wsparcie, abyś odniósł sukces
  • Elastyczność pracy zdalnej
  • Będziesz pracować z Google Apps, Slack, Productboard, Confluence, Asterisk, Git.

1200+

Klienci biznesowi

#1

Na rynku centrów kontaktowych

18

Lata w branży

9

Biura globalne