ODPRTO DELOVNO MESTO

Pridružite se naši ekipi

Vodja računa, Bratislava
Vrsta delovnega mesta
Pogodba za polni delovni čas
Lokacija
Bratislava, Slovaška
Datum izteka veljavnosti
Opis dela

Kdo smo?

Pozdravljeni! Smo Daktela in v zadnjih letih smo se uveljavili kot vodilni inovatorji na področju kontaktnih centrov in komunikacije s strankami. Kot pionirji v svoji panogi smo uvedli celovite rešitve za upravljanje komunikacije, ki podjetjem omogočajo, da z eno intuitivno platformo sodelujejo s svojimi strankami prek različnih kanalov. To jim omogoča zagotavljanje izjemne podpore strankam. Zahvaljujoč našemu pristopu in tehnologijam je naše rešitve sprejelo že več kot 1200 strank po vsej EU (med njimi Notino, PPL, Rohlík in drugi).

Predstavljajte si delovno mesto, kjer vsak dan prinaša priložnosti za učenje, rast in inovacije. Kraj, kjer je strokovnost združena s prijateljskim duhom, kjer je vsako mnenje pomembno in kjer ima vsakdo priložnost prispevati k splošnemu uspehu podjetja, ne glede na svoj položaj. Tako je v podjetju Daktela. Pridružite se nam in postanite del ekipe, ki nenehno premika meje mogočega v svetu komunikacij.

Naš sodelavec Marek trenutno išče nove talente, ki bi se pridružili naši prodajni ekipi. Iščemo strastnega prodajalca, ki nam ne bo le pomagal držati korak, ampak bo z nami tudi sodeloval pri oblikovanju in spodbujanju trendov na področju komuniciranja s strankami.

Kaj boste dobili z nami?

  • Neomejena provizija
  • Prilagodljivo delovno okolje (domača pisarna)
  • 5 tednov dopusta
  • Bolniški dnevi, prispevek za prehrano, multisportna kartica
  • Prenosni računalnik po vaši izbiri

Kaj pričakujemo od vas?

  • Vsaj eno leto izkušenj na podobnem delovnem mestu.
  • zanimanje za inovacije in tehnologijo
  • Izkušnje pri prodaji informacijskih rešitev in programske opreme so prednost.
  • Odlične predstavitvene sposobnosti
  • Vozniško dovoljenje kategorije B

Kaj vas čaka pri nas?

  • Izdelek, ki podjetjem pomaga pri komunikaciji in je zelo zanimiv za stranke. Z vsako tretjo stranko uspešno sklenemo posel.
  • Privlačna industrija in delo z najnovejšimi tehnologijami
  • Prodaja v celotnem ciklu
  • Pridobivanje novih strank - 80 % pasivnih potencialnih strank
  • Skrb za obstoječe stranke
  • Posvetovalna prodaja
  • Demonstracijske predstavitve sistema Daktela
  • Sodelovanje z notranjo tehnično ekipo med uvajanjem sistema na lokaciji stranke.
  • Za čim hitrejši začetek dela imamo pripravljen podroben postopek vkrcavanja.

1200+

Poslovne stranke

#1

Na trgu kontaktnih centrov

18

Leta v panogi

9

Globalni uradi