NYITOTT ÁLLÁS

Csatlakozzon a csapatunkhoz

Account Manager, Pozsony
Munkahely típusa
Szerződés Teljes munkaidő
Helyszín
Pozsony, SK
Lejárati idő
Munkaköri leírás

Kik vagyunk mi?

Hello! Mi vagyunk a Daktela, és az elmúlt években vezető innovátorokként váltunk ismertté a contact centerek és az ügyfélkommunikáció területén. Iparágunk úttörőjeként átfogó megoldásokat vezettünk be a kommunikációkezelésre, lehetővé téve a vállalkozások számára, hogy egyetlen intuitív platformon keresztül, több csatornán keresztül lépjenek kapcsolatba ügyfeleikkel. Ez lehetővé teszi számukra, hogy kivételes ügyfélszolgálatot nyújtsanak. Megközelítésünknek és technológiáinknak köszönhetően már több mint 1200 ügyfél (köztük a Notino, a PPL, a Rohlík és mások) alkalmazza megoldásainkat az EU-ban.

Képzeljen el egy olyan munkahelyet, ahol minden nap lehetőség nyílik a tanulásra, a növekedésre és az innovációra. Egy olyan helyet, ahol a professzionalizmus baráti szellemmel párosul, ahol minden vélemény számít, és ahol mindenkinek lehetősége van arra, hogy pozíciójától függetlenül hozzájáruljon a vállalat általános sikeréhez. Ilyen a Daktelánál. Csatlakozzon hozzánk, és legyen része egy olyan csapatnak, amely folyamatosan feszegeti a kommunikáció világában lehetséges határokat.

Marek kollégánk jelenleg új tehetségeket keres értékesítési csapatunkba. Olyan szenvedélyes értékesítőt keresünk, aki nem csak segít nekünk tartani a lépést, hanem velünk együttműködve alakítja és hajtja az ügyfélkommunikáció trendjeit.

Mit kap velünk?

  • Korlátlan jutalék
  • Rugalmas munkakörnyezet (Home-office)
  • 5 hét szabadság
  • Betegnapok, étkezési hozzájárulás, multisport kártya
  • Az Ön által választott laptop

Mit várunk tőled?

  • Legalább egy év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Érdeklődés az innováció és a technológia iránt
  • IT-megoldások és szoftverek értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Kiváló prezentációs készség
  • B kategóriájú vezetői engedély

Mi vár rád nálunk?

  • Egy olyan termék, amely segíti a vállalatokat a kommunikációban, és amely iránt nagy az ügyfelek érdeklődése. Minden harmadik ügyféllel sikeresen kötünk üzletet.
  • Vonzó iparág és a legújabb technológiákkal való munka
  • Teljes ciklusú értékesítés
  • Új ügyfelek megszerzése - 80% passzív vezetés
  • Meglévő ügyfelek gondozása
  • Tanácsadói értékesítés
  • A Daktela rendszer bemutató előadásai
  • Együttműködés a belső műszaki csapattal a rendszer ügyfélnél történő bevezetése során
  • Hogy a lehető leggyorsabban kezdhessen, részletes beilleszkedési folyamatot készítettünk Önnek.

1200+

Üzleti ügyfelek

#1

A kapcsolattartó központok piacán

18

Az iparágban eltöltött évek

9

Globális irodák