NYITOTT ÁLLÁS

Csatlakozzon a csapatunkhoz

Infrastruktúra mérnök (felhő)
Munkahely típusa
Szerződés Teljes munkaidő
Helyszín
Prága, CZ
Lejárati idő
Munkaköri leírás

Kik vagyunk mi?

Hello! Mi vagyunk a Daktela, vezető innovátorok a contact centerek és az ügyfélkommunikáció területén. Csúcsminőségű kommunikációs menedzsment megoldásokat kínálunk, amelyek lehetővé teszik a vállalatok számára, hogy hatékonyan kommunikáljanak az ügyfelekkel a különböző csatornákon keresztül egyetlen intuitív platformról. Technológiánkat több mint 1200 ügyfél használja az EU-ban, az Egyesült Királyságban, az Egyesült Arab Emírségekben és hamarosan Indiában is, köztük olyan vállalatok, mint a Notino, a PPL, a Rohlík, a Partners Banka és még sokan mások.

Mi vár rád nálunk?

Képzelj el egy olyan munkát, ahol a technológia központi szerepet játszik, és minden nap új kihívásokat jelent. Vezető IT infrastruktúra mérnököt keresünk, aki csatlakozik csapatunkhoz, és segít kezelni és optimalizálni robusztus IT infrastruktúránkat.

Az Ön napi feladatai a következők:

  • Proxmox virtualizációs platformunk és dedikált szervereink kezelése
  • Olyan biztonsági mentési rendszerek kezelése, mint a PBS, Dirvish, XtraBackup
  • Monitoring rendszerek, például Zabbix, Grafana, Wazuh kezelése
  • Támogató szkriptek létrehozása
  • Hibaelhárítás, technikai támogatás és teljesítményhangolás
  • Hálózati feladatok kezelése, mint például FW, routing, nftables, fail2ban beállítása

Milyen technológiákkal fog dolgozni?

Lehetősége lesz arra, hogy olyan modern és stabil technológiákkal dolgozzon, mint például:

  • Linux (mi Alma-t használunk)
  • Virtualizációs technológiák (jelenleg Proxmox)
  • Nyílt forráskódú és LAMP alkalmazások - Apache/nginx, MySQL, Graylog stb.
  • Ansible automatizálási eszköz
  • Bash, Python és más (alapvető programozás és szkriptelés)
  • IPFabric, IPSec, BGP, VRRP, HAProxy
  • Fájlrendszerek CEPH, ZFS, BTRFS

Mi győzött meg minket arról, hogy Ön végzős?

  • Tudja, hogy mi a systemd és a systemd egységek
  • Megérti az OOM-ot és annak elemzését.
  • Elmagyarázhatja, hogy mit csinál ez a parancs:grep '^[0-9],\(A\|E\)' data.txt | sed 's/,/\t/g' | awk -F '\t' '{print $2, $3}'
  • Pontosan tudja, mi az OSI modell
  • Le tudja írni a különbséget a szimmetrikus és az aszimmetrikus titkosítás között.
  • Megtervezheted a munkádat, és nincs szükséged a kézben tartásra - független vagy.

Miért csatlakozzon hozzánk?

  • Lenyűgöző infrastruktúra: OVH DC az Egyesült Királyságban és DE-ben. Ezekben 200 blade szerver, több mint 1500 virtuális szerver és 2x100 Gbps kapcsolat az adatközpontok között.
  • Szép, hogy van & must-have projektek: IPAM, RADIUS/NAC, K8S
  • Jutalmak: Évente kétszer osztunk bónuszokat a vállalat nyeresége alapján.
  • Modern irodák: OC Atrium Flora új, modern irodái. Különféle kávék és egyéb finomságok. Csütörtöki snackek és Fresh point a HUB-ban.
  • Rugalmasság: Rugalmas munkakörnyezet, beleértve a home office lehetőségét.
  • Test és lélek ápolása - előnyök: a család számára multisport-kártya (hozzájárulás nélkül).
  • Technológiai berendezések: DELL), mobiltarifa és telefon.
  • Kellemes munkakörnyezet: Kutyabarát iroda, születésnapok, évfordulók és befejezett projektek közös megünneplése.

Csatlakozzon hozzánk, és legyen része egy olyan csapatnak, amely folyamatosan feszegeti a kommunikáció világában rejlő lehetőségek határait. Legyen része egy olyan vállalatnak, ahol minden újítást örömmel fogadnak, és ahol Ön is hozzájárulhat a sikerhez, függetlenül attól, hogy milyen pozícióban van.

Ne habozzon, és mutassa meg nekünk, hogy valódi gyakorlati tapasztalattal rendelkezik! Küldje el önéletrajzát vagy LinkedIn profilját, és csatlakozzon egy online találkozóhoz, hogy egy kicsit megismerjük egymást.

1200+

Üzleti ügyfelek

#1

A kapcsolattartó központok piacán

18

Az iparágban eltöltött évek

9

Globális irodák