NYITOTT ÁLLÁS

Csatlakozzon a csapatunkhoz

Partner Account Manager
Munkahely típusa
Szerződés Teljes munkaidő
Helyszín
Prága, CZ
Lejárati idő
Munkaköri leírás

Kik vagyunk mi?

Hello! Mi vagyunk a Daktela, és az elmúlt években vezető innovátorokként váltunk ismertté a contact centerek és az ügyfélkommunikáció területén. Iparágunk úttörőjeként átfogó megoldásokat vezettünk be a kommunikációkezelésre, lehetővé téve a vállalkozások számára, hogy egyetlen intuitív platformon keresztül, több csatornán keresztül lépjenek kapcsolatba ügyfeleikkel. Ez lehetővé teszi számukra, hogy kivételes ügyfélszolgálatot nyújtsanak. Megközelítésünknek és technológiáinknak köszönhetően már több mint 1200 ügyfél (köztük a Notino, a PPL, a Rohlík és mások) alkalmazza megoldásainkat az EU-ban.

Képzeljen el egy olyan munkahelyet, ahol minden nap lehetőség nyílik a tanulásra, a növekedésre és az innovációra. Egy olyan helyet, ahol a professzionalizmus baráti szellemmel párosul, ahol minden vélemény számít, és ahol mindenkinek lehetősége van arra, hogy pozíciójától függetlenül hozzájáruljon a vállalat általános sikeréhez. Ilyen a Daktelánál. Csatlakozzon hozzánk, és legyen része egy olyan csapatnak, amely folyamatosan feszegeti a kommunikáció világában lehetséges határokat.

Mi vár rád nálunk?

  • Partnerprogramunk előnyeinek népszerűsítése - segítesz partnereinknek jobban megérteni az együttműködésünk előnyeit.
  • A partnerekkel való kapcsolatok támogatása, rendszeres kommunikáció
  • Részvétel a partnerek számára szervezett találkozókon és prezentációkon
  • Hozzájárulás a projektkoordinációhoz
  • Részvétel a partnerségi lehetőségek kezelésében
  • Bejövő kapcsolatok kezelése
  • Adminisztráció (számlázás kezelése stb.)

Amit meg kell szereznie:

  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Folyékony kommunikáció angolul
  • Jó szervezőkészség, többfeladatú munkavégzés és a prioritások felállításának képessége.
  • A műszaki megoldások megértése
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

Jó, ha van, de nem elengedhetetlen:

  • CRM, PRM vagy ERP eszközök alapszintű ismerete
  • Ügyfélszolgálati vagy kapcsolattartási központokban szerzett tapasztalat

Mit kap velünk?

  • Évente kétszer osztunk bónuszokat a vállalat nyereségének függvényében.
  • Új, modern irodák OC Flórában
  • Rugalmas munkakörnyezet (Home-office)
  • 5 hét szabadság
  • Betegnapok, étkezési hozzájárulás, multisport kártya
  • Laptop
  • Kutyabarát iroda

1200+

Üzleti ügyfelek

#1

A kapcsolattartó központok piacán

18

Az iparágban eltöltött évek

9

Globális irodák