POZIȚIE DESCHISĂ

Alăturați-vă echipei noastre

L2 Support Manager
Tipul postului
Contract cu normă întreagă
Locație
Praga, CZ
Data expirării
Descrierea postului

Cine suntem noi?

Bună ziua! Noi suntem Daktela, iar în ultimii ani ne-am impus ca inovatori de top în domeniul centrelor de contact și al comunicării cu clienții. În calitate de pionieri în industria noastră, am introdus soluții complete pentru gestionarea comunicării, permițând întreprinderilor să se implice cu clienții lor pe mai multe canale, de pe o singură platformă intuitivă. Acest lucru le permite să ofere asistență excepțională clienților. Datorită abordării și tehnologiilor noastre, peste 1200 de clienți din întreaga UE (inclusiv Notino, PPL, Rohlík și alții) au adoptat deja soluțiile noastre.

Imaginați-vă un loc de muncă în care fiecare zi aduce oportunități de învățare, creștere și inovare. Un loc în care profesionalismul este combinat cu un spirit prietenos, în care fiecare opinie contează și în care fiecare are șansa de a contribui la succesul general al companiei, indiferent de poziția sa. Așa este la Daktela. Alăturați-vă nouă și faceți parte dintr-o echipă care împinge constant limitele a ceea ce este posibil în lumea comunicării.

Cum vă imaginăm?

Aveți:

  • Experiență în conducerea și dezvoltarea unei echipe de asistență tehnică L2
  • O pregătire tehnică
  • Orientare puternică către client
  • O abordare proactivă
  • Un mare avantaj dacă cunoașteți Linux, VoIP, ITIL
  • Engleză la un nivel comunicativ

Ce vă așteaptă alături de noi?

  • Conducerea și dezvoltarea echipei de asistență tehnică L2
  • Gestionarea capacităților, planificarea sarcinilor, organizarea muncii, prioritizarea
  • Colaborarea la conducerea întregului suport tehnic al Daktela
  • Gestionarea proiectelor interne
  • Monitorizarea KPI și raportarea

Ce veți obține cu noi?

  • De două ori pe an distribuim bonusuri în funcție de profitul companiei
  • Noi birouri moderne în OC Flóra
  • Mediu de lucru flexibil (Home-office)
  • 5 săptămâni de concediu
  • Zile de concediu medical, contribuție la masă, card multisport
  • Laptop
  • Birou prietenos cu câinii

1200+

Companii

#1

Pe piața centrelor de contact

18

Ani în industrie

9

Birouri globale