Zvyšte svůj prodej
s programem Daktela Partners

 

Přidejte do svého produktového portfolia špičkovou technologii cloudového kontaktního centra Daktela a získejte vysoké příjmy
z každého uskutečněného prodeje

Obrázek 1 Evropa

DENNĚ NÁM DŮVĚŘUJE VÍCE NEŽ 1200 FIREMNÍCH ZÁKAZNÍKŮ

PPL_CZ_logo
astratex-logo
robotworld logo
footshop logo
WEDO_logo
seznam-logo
alensalogo
Muziker_logo
douglas logo
shoptet logo

PARTNERSKÝ PROGRAM

Vyberte program, který vám sedne!

Poskytujeme špičkovou technologii s plnou servisní podporou 24/7, což vám umožní rozšířit portfolio služeb a vydělávat peníze.

Referenční program

Představte Daktelu svým obchodním zákazníkům, kteří hledají špičkovou cloudovou komunikační technologii, a ostatní nechte na nás. Každý uskutečněný prodej pro vás znamená další zajímavý příjem.

Zjisti více
Reseller program

Přidejte si produkty Daktela do svého portfolia a poskytujte komplexní řešení vašim zákazníkům. Poskytneme vám plnou podporu vašeho prodeje.

Zjisti více
Distribuční program

Staňte se naším globálním strategickým partnerem a přidejte svému businessu výjimečnou hodnotu prostřednictvím řešení Daktela s jeho rychlou a znatelnou návratností investic. Budeme s vámi sdílet všechny naše odborné znalosti.

Zjisti více
Obrázek 2 Evropa

Partnerské výhody

Existuje mnoho způsobů, jak můžete těžit z partnerství

PARTNERSTVÍ JE ZCELA ZDARMA

Stát se partnerem Daktely můžete zcela ZDARMA. Povolení, certifikace, demo účet a naše podpora – vše bezplatně. Získávání nových zákazníků už nemůže být jednodušší.

ZVYŠTE SVÉ PŘÍJMY

Zvyšte své výnosy na měsíční bázi díky vyplácení vysokých provizí z prodeje a díky rostoucímu počtu implementací kontaktního centra Daktela.

PRODEJNÍ SÍLA

Chceme vám pomoci uspět a podpoříme vás ve vašem růstu. Jsme připraveni pomoci vám s naším nesmírně zkušeným prodejním týmem, kdykoli nás budete potřebovat!

ŠKOLENÍ ZDARMA & ODBORNOST

Získáte od nás úvodní i následná pravidelná školení vašeho prodejního týmu i technický support. Budeme s vámi sdílet naše IT znalosti, abychom vám pomohli uspět a stát se lídrem v cloudových technologiích.

VŽDY MÁTE NAŠI PLNOU PODPORU

Náš obchodní manažer s vámi bude spolupracovat a poskytne vám plnou podporu při budování a péči o vaše klienty a pomůže vám vyřešit vše, co bude potřeba.

STAŇTE SE CERTIFIKOVANÝM PARTNEREM

Získejte odměnu zvýšením hodnoty vaší společnosti a díky odborným znalostem pro držitele našich partnerských certifikátů, od stříbrných po platinové certifikované partnery.

Nastartujte svůj růst s Daktelou.

Kontaktujte nás a zjistěte více o tom, jak vám Daktela může pomoci.