Daktela pro Microsoft Teams

 

Daktela pro Microsoft Teams přináší funkci telefonních hovorů do Teams klienta, a to včetně veškerých funkcí telefonní ústředny a callcentra.

logo_MS-teams

Aplikace MS Teams slouží jako telefon, s integrací tak nepotřebujete další SW/HW telefon. V rozhraní MS Teams budete mít stále otevřenou Daktelu
a můžete tak na jednom místě obsluhovat všechny komunikační kanály Daktely. V MS Teams lze taky administrovat Daktelu a plně ovládat všechny její funkcionality.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Aplikace MS Teams slouží jako telefon, s integrací tak nepotřebujete další SW/HW telefon. V rozhraní MS Teams budete mít stále otevřenou Daktelu a můžete tak na jednom místě obsluhovat všechny komunikační kanály Daktely. V MS Teams lze taky administrovat Daktelu a plně ovládat všechny její funkcionality.

Firemní volání v Teams

Dejte svým zaměstnancům možnost volání do veřejné telefonní sítě přímo z Microsoft Teams. A navíc vaši zaměstnanci mohou i přijímat hovory od zákazníků přímo v Teams.

Podpora mobilní aplikace

Uživatelé mohou také využívat mobilní aplikaci Microsoft Teams. Veškeré funkce a integrace, včetně telefonování, jsou dostupné i v mobilní aplikaci.

Funkce callcentra

V Teams můžete nyní využívat veškeré funkce callcentra, které jsou dostupné v Daktela, jako např. volací fronty se skilly, statistiky a reporting nebo nahrávání hovorů.

Telefonní čísla v Teams

S funkcí Přímé směrování v Teams můžete využívat svoje stávající telefonní čísla nebo vám můžeme přiřadit nové. A to včetně zahraničních čísel.

Funkce ústředny

K dispozici jsou všechny běžné funkce telefonní ústředny, jako např. přepojení a přidržení hovoru, přesměrování nebo směrování na skupinu nebo do hlasové schránky.

Nativní aplikace

Daktela rozhraní je dostupné přímo na liště v Teams jako aplikace. Uživatelé tak mají všechny potřebné informace na jednom místě.

Nastartujte svůj růst s Daktelou.

Vyzkoušejte sami, jak vám Daktela může pomoci. Zdarma.

TOPOLOGIE A INFRASTRUKTURA ŘEŠENÍ

CASE STUDY Z PRAXE

Zákazník potřeboval modernizovat svoji telefonní infrastrukturu a zákaznickou péči

Ve firmě používali Office 365 s Microsoft Teams. Zaměstnancům chtěli zachovat stávající přímá telefonní čísla, která měli na původním řešení firemní telefonie. Zároveň potřebovali vybudovat moderní vícekanálové kontaktní centrum pro svoje zákaznické oddělení. Chtěli přidělit novou bezplatnou telefonní linku a hovory směrovat do volacích front. Zároveň potřebovali vyřizovat webové chaty a emailovou komunikaci
od zákazníků. Ideálně by rádi používali na všechno jednu aplikaci, požadovali mít správně reporting a hovory na zákaznickou linku chtěli mít nahrané. U některých zaměstnanců poptávali také možnost jednoduše pracovat z domácí kanceláře.

Naše řešení

Zákazníkovi jsme nabídli Daktela kontaktní centrum s integrací do Microsoft Teams. Operátoři a zaměstnanci mohou hovory zákazníků vyřizovat přímo v Microsoft Teams. Díky nativní integraci Daktela přímo v Microsoft Teams mohou operátoři obsluhovat také další komunikační kanály jako webový chat nebo email přímo v MS Teams klientovi.
K dispozici mají veškerou funkcionalitu kontaktního centra Daktela včetně reportingu a statistik. Hovory na zákaznickou podporu jsou nahrávané. Díky cloudovému řešení Microsoft Teams a Daktela, je veškerá funkcionalita beze změny dostupná odkudkoliv, tedy i z domácí kanceláře. Někteří zaměstnanci využívají integraci Daktela pro Microsoft Teams i v mobilní aplikaci.

FUNKCE INTEGRACE

 • Možnost vyřizovat a přijímat telefonní hovory pomocí klienta Teams
  pro uživatele backoffice nebo callcentra

 • Standardní funkce ústředny pomocí Teams klienta (přenos hovoru, přidržení hovoru, skupiny zvonění, hlasová schránka, ID volajícího, …)

 • Aplikace Daktela je k dispozici přímo v Teams klientovi (odkaz a ikona
  na hlavním panelu nástrojů aplikace)

 • Plná podpora kontaktního centra pro operátory pracující s klienty týmu (skilly, fronty, nahrávání hovorů, statistika a reporting hovorů, historie hovorů, výpis hovorů, …)

 • Správné zpracování stavu přítomnosti uživatele během hovoru (OnCall)

 • Dostupnost podpory služeb v případě výpadku Microsoft Teams (uživatelé mohou pracovat na mobilním nebo jiném SIP telefonu, který je jim přiřazen)

 • Podpora aplikace Microsoft Teams Mobile (dostupná stejná funkce)

Požadavky na licence společnosti Microsoft: Office 365 s telefonickou licencí pro každého uživatele, který potřebuje používat integraci Microsoft Teams Daktela.