Daktela Viber Business

 

Viber je bezplatná aplikace k posílání zpráv a volání, kterou dnes používá více než 1 miliarda uživatelů po celém světě.

Díky mobilnímu rozhraní tak Viber umožňuje zákazníkům z více než 180 zemí komunikovat mezi sebou i s firmami zdarma přímo ze svého telefonu.

* Aby odkaz správně fungoval, je potřeba mít nainstalovanou aplikaci Viber ve vašem zařízení.

viber-QR

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Real-time komunikace

Viber Business umožňuje svým uživatelům komunikovat dle svých aktuálních možností. Zákazníci mohou reagovat v reálném čase nebo odpovědět ve chvíli, kdy se jim to hodí. Jejich konverzace bude vždy uložena a přiřazena ke správnému kontaktu.

Vysoká míra zabezpečení

Díky komplexnímu šifrování (tzv. end-to-end), které Viber využívá, zůstane vše, co napíšete v soukromí. Všechny soukromé zprávy Viber jsou doručeny na zařízení příjemce ve formě zašifrovaného kódu a pouze zařízení příjemce dokáže kód rozluštit pomocí šifrovacího klíče. Proto se také Viber komunikace řadí mezi bezpečné formy komunikace.

Blíže zákazníkům

Viber patří k nejstahovanějším aplikacím na platformách Android a iOS.
S Daktela Viber budete Vašim zákazníkům ještě blíže! Viber je mezi zákazníky oblíbený díky možnosti využití internetového připojení. Zákazník tak za odesílání zpráv nic neplatí.

Podpora příloh a obrázků

Podpora příloh a obrázků
Stejně tak jako nativní aplikace, Daktela Viber podporuje oběma směry posílání příloh a obrázků. Zákazník tak může ve svém mobilním telefonu vyfotit např. zboží nebo balík a jedním kliknutím ho poslat přes Viber
na vaši technickou podporu.

Zpracování více Viber konverzací

Daktela umožňuje zpracování více Viber konverzací najednou jedním operátorem, a to zejména v případě, kdy je zpracování pouze jedné konverzace neefektivní. Operátor může v průběhu vyřizování konverzace přijmout i jinou aktivitu.

Notifikace o doručení a přečtení

Daktela podporuje chování nativní aplikace Viber a zobrazuje tak
v reálném čase operátorovi, zda byla zpráva zákazníkovi doručena
a následně přečtena. Operátor tak hned ví, zda může očekávat zákazníkovu odpověď nebo se může v mezidobí věnovat dalším zákazníkům.

Zažijte řešení, které změní vaše podnikání k lepšímu.

Kontaktujte nás a zjistěte více o tom, jak vám Daktela může pomoci.

POKROČILÉ FUNKCIONALITY

Reporty a statistiky Viber chatů

Daktela poskytuje celou řadu reportů o provozu Viber chatu, které jsou počítány v reálném čase. K dispozici jsou nástroje jako realtime panel nebo Wallboard, který si můžete sami nadefinovat z předpřipravených widgetů. Mezi základní reporty, které Daktela nabízí patří například počty Viber chatů v jednotlivých frontách, SLA, délky chatů a výkonnost operátorů.

Integrace s helpdeskovým systémem a CRM

Daktela Viber chat je integrovaný do CRM systému a helpdesku. Operátor už při zahájení Viber chatu vidí, s jakým zákazníkem bude chatovat včetně veškeré komunikační historie a všech otevřených i uzavřených helpdeskových ticketů. Po ukončení chatu je aktivita Daktelou automaticky přiřazena do komunikační historie CRM kontaktu. Operátor může volitelně vytvořit z Viber chatu nový helpdeskový ticket nebo ho přiřadit již k existujícímu.

Podpora odchozích zpráv a notifikací

Využijte Viber pro posílání odchozích zpráv a notifikací. Zákazník se tak jednoduše dozví aktuální stav objednávky, informace o doručení nebo další důležité informace.

ViberCZ