Ocenění

 

Jsme česká technologická inovativní společnost, která již více než 18 let formuje tuzemský trh s komunikačními systémy pro kontaktní centra, nyní již i v rámci celé střední Evropy a dalších zemí. Pomáháme firmám růst a získávat jim, díky automatizaci komunikace, neustále nové zákazníky. To posiluje také nás a na této symbióze je postaven dosavadní úspěch naší firmy.

oceneni

Tým našich zaměstnanců a spolupracovníků nabízí technologicky nejnáročnější řešení špičkové kvality, která posouvají fungování kontaktních center do 21. století.

V Daktele jsme vždy kladli důraz na kvalitu a maximální funkčnost našich služeb, proto jsme skutečně velmi hrdí na ocenění, která jsme za posledních několik let získali.

Každé ocenění je pro nás dalším konkrétním potvrzením, že na naší cestě stát se lídrem CEE regionu s řešením pro kontaktní centra
jdeme správným směrem.

CEO a zakladatel společnosti Daktela, Richard Baar, byl v prosinci 2020 oceněn v prestižní anketě “TOP 30 IT osobností“, kterou každoročně vyhlašuje magazín ComputerWorld ve spolupráci s časopisem CIO Business World.

Získali jsme ocenění „IT produkt roku 2021“ za náš systém pro Chytrou karanténu. Daktela se do boje s pandemií koronaviru aktivně zapojila, když se náš komunikační software Daktela stal základním stavebním prvkem trasovacího kontaktního centra České republiky.

V roce 2019 byla Daktela oceněna za společný projekt s firmou Conectart v soutěži kontaktních center Czech Contact Center Award. Šlo o využití HR modulu systému Daktela určeného pro nábor uchazečů.

Ve stejném roce byla Daktela také registrována jako mezinárodní ochranná známka.

Nastartujte svůj růst s Daktelou.

Vyzkoušejte sami, jak vám Daktela může pomoci. Zdarma.