Používáme vlastní framework

Vzhledem k výkonnostním nárokům, které jsou na naše aplikace kladeny, vyvíjíme a používáme vlastní PHP framework. Díky tomu jsme schopni řídit a optimalizovat jednotlivé procedury
a algoritmy aplikace na nejnižší možné úrovni (aniž bychom začali psát vlastní programovací jazyk). Vyvíjená aplikace má s naším frameworkem úzkou vazbu, takže pro každý uživatelský scénář jsme schopni jít až do největšího detailu a případný problém odhalit a okamžitě opravit.

PRVKY
PRVKY

Používáme také MVC framework

Pro aplikace postavené nad naším core produktem Daktela V6 používáme moderní a ověřené MVC framework CakePHP 4, který je podobný Laravelu, Symfony nebo Nette. Díky tomu využíváme všech hotových možností, které nám tento aktivní projekt nabízí, ale také se u nás vývojáři rychle zaučují, a to zejména kvůli komplexní a pěkně napsané dokumentaci.

Implementujeme moderní technologie

Daktelu V6 jsme kdysi psali v AngularJS, dnes už přecházíme na React. Pro aplikace našeho ekosystému používáme React rovnou, hlavně díky tomu, že je stavíme prakticky na zelené louce. Například pokud jste někdy použili naše sebetrasování během pandemie COVID-19, mohli jste se s naším React kódem setkat. Mobilní a desktop appku píšeme v nejnovějším Flutteru pomocí jazyka Dart.

PRVKY
jsme-otevreni

Jsme otevření

Daktela aplikace je od začátku navržená tak, aby byla snadno integrovatelná. Jakákoliv naše instalace má zveřejněné REST API. Na našem GitHub profilu zároveň postupně publikujeme knihovny do balíčkovacích systémů jednotlivých jazyků, aby byl vývoj integrací ještě jednodušší. Snadná integrovatelnost je základ všech našich řešení.

Jsme specialisti na Asterisk

Projekt Asterisk je srdcem hlasové části našich aplikací. Máme v týmu odborníky, kteří mu velmi dobře rozumí, stejně jako celé problematice VoIP. Velkou část hlasové funkcionality jsme
si napsali a zdokonalili sami na základě našich zkušeností. Díky tomuto všemu provozujeme
pro naše zákazníky kompletní hlasovou infrastrukturu přes několik mezinárodních telco trhů.

PRVKY
PRVKY

Optimalizujeme systémové služby
na maximum

Provoz vysokokapacitních kontaktních center vyžaduje maximální efektivitu využití jednotlivých systémových služeb. Klademe na ně nároky, které testují jejich konfiguraci s ohledem na běhové prostředí až na maximální hranice. Intenzivně se věnujeme optimalizaci indexů a struktury databázového prostředí.

Přinášíme nová architektonická řešení

Kdekoliv je potřeba vymyslet novou architekturu služby nebo implementovat nové moderní technologie, zapojujeme se a řešení přivádíme k životu, až po produkční nasazení. Většinu činností a opakujících se procesů se snažíme automatizovat, a to při zachování vhodné
a koncepční architektury řešení.

bulb