Daktela WhatsApp Business

 

S 1,5 miliardami aktivních uživatelů se WhatsApp řadí mezi nejvíce používané komunikační kanály současnosti.

Díky mobilnímu rozhraní tak WhatsApp umožňuje zákazníkům z více než 180 zemí komunikovat mezi sebou i s firmami zdarma přímo ze svého telefonu.

Díky Daktele můžete být svým zákazníkům ještě blíže.

* Aby odkaz správně fungoval, je potřeba mít nainstalovanou aplikaci WhatsApp
ve vašem zařízení.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Real-time & asynchronní komunikace

WhatsAapp Business dává uživatelům možnost komunikovat dle svých aktuálních možností. Zákazníci mohou reagovat v reálném čase nebo odpovědět ve chvíli, kdy se jim to hodí. Jejich konverzace bude vždy zachována.

Vysoká míra zabezpečení

WhatsApp nabízí vysokou míru zabezpečení a šifrování komunikace díky end-to-end SSL enkrypci. Posílání soukromých WhatsApp zpráv se tak stává důvěryhodným kanálem pro zpracování nejrůznějších požadavků
a informací.

Blíže zákazníkům

WhatsApp je nejstahovanější aplikací na platformách Android a iOS.
S díky Daktela WhatsApp budete vašim zákazníkům ještě blíže! WhatsApp je mezi zákazníky oblíbený díky možnosti využití internetového připojení. Zákazník tak za odesílání zpráv nic neplatí.

Podpora příloh a obrázků

Stejně tak jako nativní aplikace, Daktela WhatsApp podporuje posílání příloh a obrázků oběma směry. Váš zákazník může v mobilním telefonu vyfotit fotku (např. zboží nebo balíku) a jedním kliknutím ho poslat přes WhatsApp na Vaši technickou podporu.

Zpracování více WhatsApp konverzací

Daktela umožňuje zpracování více WhatsApp konverzací najednou jedním operátorem, a to zejména v případě, kdy je zpracování pouze jedné konverzace neefektivní. Operátor může v průběhu vyřizování konverzace přijmout i jinou aktivitu.

Notifikace o doručení a přečtení

Daktela podporuje chování nativní WhatsApp aplikace a zobrazuje tak
v reálném čase operátorovi, zda byla zpráva zákazníkovi doručena
a následně přečtena. Operátor tak hned ví, zda může očekávat zákazníkovu odpověď nebo se může v mezidobí věnovat dalším zákazníkům.

Vyzkoušejte sami, jak vám Daktela může pomoci. Zdarma.

Kontaktujte nás a zjistěte více, jak nastartujete svůj růst s Daktelou.

POKROČILÉ FUNKCIONALITY

Reporty a statistiky WhatsApp chatů

Daktela poskytuje celou řadu reportů o provozu WhatsApp chatu, které jsou počítány v reálném čase. K dispozici jsou nástroje jako realtime panel nebo Wallboard, který si můžete sami nadefinovat z předpřipravených widgetů. Mezi základní reporty, které Daktela nabízí patří například počty WhatsApp chatů v jednotlivých frontách, SLA, délky chatů a výkonnost operátorů.

Integrace s helpdeskovým systémem a CRM

Daktela WhatsApp chat je integrovaný do CRM systému a helpdesku. Operátor už při zahájení WhatsApp chatu vidí, s jakým zákazníkem bude chatovat včetně veškeré komunikační historie a všech otevřených
i uzavřených helpdeskových ticketů. Po ukončení chatu je aktivita Daktelou automaticky přiřazena do komunikační historie CRM kontaktu. Operátor může volitelně vytvořit z WhatsApp chatu nový helpdeskový ticket nebo ho přiřadit již k existujícímu.

Podpora odchozích zpráv a notifikací

Využijte WhatsApp pro posílání odchozích zpráv a notifikací. Zákazník se tak jednoduše dozví aktuální stav objednávky, informace o doručení nebo další důležité informace. Posílání notifikací je zpoplatněno.

Odchozí zprávy do 1000 konverzací jsou zdarma, nad 1000 konverzací jsou zpoplatněny 0,55 Kč za zprávu více ZDE.

Jedna konverzace znamená neomezené množství interakcí v intervalu
24 hodin od první zprávy.

Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH.

* Jedna konverzace znamená neomezené množství interakcí v intervalu 24 hodin od první zprávy.