STANOWISKO OTWARTE

Dołącz do naszego zespołu

Inside Sales Account Manager
Rodzaj pracy
Kontrakt Pełny etat
Lokalizacja
Warszawa, PL
Data wygaśnięcia
Opis stanowiska

W ramach naszej strategii globalnej ekspansji poszukujemy osoby na stanowisko Inside Sales Account Manager.

W Daktela jesteśmy przełomem w branży centrów kontaktowych o wartości 24 miliardów dolarów. Nasze rozwiązanie contact center oparte na chmurze zmienia sposób, w jaki nasi klienci obsługują swoich klientów. Umożliwia firmom łatwe przetwarzanie żądań klientów za pośrednictwem wielu natywnych kanałów komunikacji - telefonu, poczty e-mail, czatu internetowego, SMS-ów lub mediów społecznościowych. Naszym celem jest zapewnienie klientom kompletnego rozwiązania contact center typu "wszystko w jednym", obejmującego usługi telekomunikacyjne i konsultingowe. Jesteśmy szybcy i innowacyjni, a kultura naszej firmy pozwala rozwijać się tym, którzy są zmotywowani i zmotywowani. Nasze intensywne trzytygodniowe szkolenie
przygotowuje naszych przedstawicieli do sukcesu i pozwala im szybciej zamykać transakcje.

Zaufało nam ponad 1200 klientów różnej wielkości i z różnych branż, w tym rząd. Zostaliśmy wybrani jako platforma contact center przez czeski rząd, aby pomóc w walce z pandemią COVID-19 i jesteśmy z tego bardzo dumni! Niedawno Sandberg Capital nabył
mniejszościowy pakiet udziałów w Daktela, co pozwala nam na dalszą ekspansję na rynki zagraniczne.

Jeśli chcesz dołączyć do szybko rozwijającej się firmy, która będzie miała wpływ na ewoluującą branżę contact center, to zapraszamy.

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • Prowadzenie wczesnej fazy kontaktowania się i budowania relacji z nowymi klientami (zimna poczta / zimne telefony, koordynowanie spotkań, zapewnianie udziału w wydarzeniach).
  • Wyszukiwanie nowych potencjalnych klientów za pomocą podanych narzędzi
  • Monitorowanie i badanie ogólnych zmian na rynku.
  • Badanie klientów i ich bieżącej działalności.
  • Wdrożenie procesów CRM (aktualizacja danych).
  • Bardzo ścisła współpraca z zespołem Key Account Managerów

Wymagane:

  • Co najmniej 2-3 lata doświadczenia w rozwoju biznesu/sprzedaży B2B (preferowane doradztwo IT/telco/contact center).
  • Posiadać tytuł magistra/licencjata ze specjalizacją biznesową.
  • Myślenie zorientowane na proces, umiejętności analityczne i doskonała komunikacja.
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na okazjonalne podróże.

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Dwa razy w roku wypłacamy premie oparte na zyskach firmy i indywidualnych celach pracowników.
  • 4 tygodnie wakacji
  • Płatne dni chorobowe
  • Firmowy laptop i telefon komórkowy (Mac lub Win)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wielokulturowe środowisko pracy
  • Zapewnimy ci wszystkie niezbędne szkolenia technologiczne i wsparcie, abyś odniósł sukces
  • Będziesz pracować z systemem Daktela, Google Apps, Slack, Productboard, Confluence, Asterisk, Git.
  • Możliwość budowania własnego zespołu
  • Rozwój kariery
  • Wewnętrzny nauczyciel języka angielskiego (online)
  • Możliwości pracy zdalnej
  • Wydarzenia integracyjne

Kilka przypadkowych faktów o naszej firmie:

  • Czy wiesz, że Daktela zarządza korporacyjną telefonią IP i wielokanałowymi centrami kontaktowymi dla klientów w Polsce, Czechach, Dubaju, Gruzji, Hiszpanii, Chorwacji, Londynie lub Meksyku?
  • Czy wiesz, że mamy ponad 17 lat historii i ponad 1000 klientów na całym świecie?
  • Czy wiesz, że Daktela jest wirtualnym operatorem komórkowym i że możemy obsługiwać i nagrywać połączenia z telefonów komórkowych w call center? I mamy wielkie plany.
  • Czy wiesz, że możesz wybrać laptopa i system operacyjny, z którego będziesz korzystać? Macbook, Linux czy Windows?
  • Czy wiesz, że Daktela osiągnęła obrót ponad 7,5 mln EUR w 2020 r., a jesteśmy dopiero na początku?
  • Czy wiesz, że prowadzimy własne rozwiązanie chmury telekomunikacyjnej w Daktela?

1200+

Klienci biznesowi

#1

Na rynku centrów kontaktowych

18

Lata w branży

9

Biura globalne