Daktela PBX
VM Edition

 

Daktela PBX VM Edition je speciálně optimalizovaná edice ústředny určená pro instalace do virtualizovaných prostředí zákazníka.

 

Toto řešení ocení zejména ti, kteří potřebují provozovat ústřednu nebo callcentrum na vlastní infrastruktuře a mají k dispozici
již existující virtualizované prostředí s volnou kapacitou. Mezi podporované virtualizované platformy patří VMware, Citrix, Hyper-V nebo KVM. Daktela PBX VM Edition nabízí stejný rozsah telefonních funkcí jako skutečná hardwarová pobočková ústředna a může být volitelně rozšířena o modul callcentra
s nativní podporou mnoha komunikačních kanálů.

web-10

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

  • Podpora virtualizačních platforem

Daktela PBX VM Edition podporuje nejrozšířenější virtualizační platformy, mezi které patří zejména VMware, Citrix Xen, Microsoft Hyper-V nebo Linuxový KVM.

  • NOC monitoring a zálohování

Všechny servery a prvky řešení jsou nepřetržitě monitorovány
do centrálního NOC centra. Volitelně provádíme i pravidelné zálohování celého řešení.

  • Servisní smlouva SLA

Na všechny ústředny Daktela PBX VM Edition je uzavírána servisní smlouva SLA, abychom mohli garantovat maximální spolehlivost řešení.

  • Běží na infrastruktuře zákazníka

Daktela PBX VM Edition běží na virtuální infrastruktuře zákazníka, která je pod jeho plnou kontrolou. Daktela má přístup pouze pro servisní účely.

  • Snadné rozšíření kapacity ústředny

Nové telefony lze přidávat až do maximálního počtu linek pro zvolený tarif. Změna tarifu je jednoduchá a není nutná žádná další jednorázová investice.

  • Pravidelné updaty

V rámci servisní smlouvy se staráme o pravidelný servis a řešíme případné nutné upgrady – např. bezpečnostní záplaty nebo nové funkcionality.

Nastartujte svůj růst s Daktelou.

Vyzkoušejte sami, jak vám Daktela může pomoci. Zdarma.