Využijte home office efektivně
a pracujte odkudkoliv

Podívejte se s námi, jak efektivně řídit své zaměstnance, kteří pracují z domu. Umožníme práci na dálku pro zákaznická centra, e-shopy, prodejce a obchodníky. Vyzkoušejte DEMO účet.

holiday

JAK PRACOVAT Z DOMOVA

Telefonní hovory

Časové podmínky, oznámení, IVR, hudba při čekání na spojení. Zpracování hovorů přes softwarový telefon, možné využití
i osobního mobilního telefonu, automatického nahrávání hovorů (příchozí, odchozí, zmeškané). CRM modul s telefonním adresářem.

Helpdesk/tiketovací systém

Nedílná součást Daktela omnichannel řešení. Napojení k podnikovému
e-mailovému serveru přes IMAP a SMTP. Tiketovací systém s napojením všech komunikačních kanálů. Veškerá komunikace s klienty v přehledném unikátním řešení. Vhodné pro firemní
i interní komunikaci.

Historie kontaktů a CRM

Systém ukládá data o vašich klientech, díky nimž je možné klienta identifikovat
a zobrazit jeho kartu. Jednoduše si můžete nakonfigurovat, jak by měla vypadat karta zákazníka, tj. jaké prvky by měla obsahovat.

Monitoring remote/home office agentů

Dostupné statistiky v reálném čase, wallboardy, monitoring aktivit. Historické statistiky nad prací operátora z domova. WebRTC technologie pro připojení agentů odkudkoliv.

Chat a Messenger

Chat na vašem webu nebo v aplikaci Facebook Messenger je kompatibilní se všemi chytrými telefony, díky nimž zákazníci získají další snadný a moderní komunikační kanál s vaší společností.

Řízení práce odkudkoliv

Díky Daktela řešení můžete také spravovat úkoly týmu a interních zaměstnanců z domova. Všechny úkoly lze snadno sledovat, konzultovat a měřit. Dokonalý přehled nad činností jedince
i celého týmu.

VÝHODY NAŠEHO ŘEŠENÍ

  • Celý systém je navržen tak, abyste stále věděli, kdo na čem pracuje, kolik toho již je hotovo a co zbývá. Vše lze na jednom místě kontrolovat, měřit i řešit. Úkoly je možné přidělovat jednotlivcům i konkrétním týmům a v jakékoli fázi řešení úkolu lze flexibilně předávat mezi sebou včetně interních komentářů.
  • Ke každému požadavku je připojena předešlá komunikace, ať už probíhala formou emailů, SMS, sociálních sítí nebo interních komentářů.
  • K dispozici jsou všechny přílohy i nahrávky hovorů, velmi rychle se tak každý zorientuje v situaci, která se právě řeší nebo se naopak řešila dříve.
  • Statistiky a realtime reporty si upravíte podle svých potřeb 
    a pro každý tým zvlášť.
Vyzkoušejte demo verzi na 14 dní zdarma

Nebo nás kontaktujte na daktela@daktela.com / na čísle 226 211 245.