NYITOTT ÁLLÁS

Csatlakozzon a csapatunkhoz

Inside Sales Account Manager
Munkahely típusa
Szerződés Teljes munkaidő
Helyszín
Varsó, PL
Lejárati idő
Munkaköri leírás

Globális terjeszkedési stratégiánk részeként belső értékesítési ügyfélmenedzsert keresünk.

A Daktela alapjaiban rengeti meg a 24 milliárd dolláros ügyfélszolgálati rendszerek iparágát. Felhőalapú ügyfélszolgálati/call center megoldásunk megváltoztatja az eddig
ismer ügyfélkiszolgálást. Lehetővé teszi vállalatok számára, hogy könnyen feldolgozzák az ügyféligényeket számos natív kommunikációs csatornán – telefonon, e-mailben, webes chaten, SMS-ben vagy közösségi medián keresztül, illetve már az AI erejével is. Célunk, hogy ügyfeleinknek teljes körű, mindenre kiterjedő contact center megoldást nyújtsunk, beleértve a telekommunikációs és tanácsadói szolgáltatásokat is. Gyorsak és innovatívak vagyunk, vállalati kultúránk pedig lehetővé teszi, hogy a motivált és motivált emberek boldoguljanak. Minden intenzív háromhetes képzésünk felkészíti képviselőinket a sikerre, és gyorsabban képesek üzletet kötni.

Több mint 1200 különböző méretű és iparágú ügyfél bízik bennünk, beleértve a kormányzatot is. A cseh kormány minket választott ki contact center platformként a covid19 világjárvány elleni küzdelemben való részvételre, és erre nagyon büszkék vagyunk! Nemrégiben a Sandberg Capital megszerezte a
kisebbségi részesedést a Daktelában, ami lehetővé teszi további terjeszkedésünket a külföldi piacokon.

Ha szeretne csatlakozni egy gyorsan növekvő vállalathoz, amely hatással lesz a fejlődő contact center iparágra, akkor élvezze az utazást.

Feladatok és kötelezettségek:

  • Az új ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel és kapcsolatépítés korai szakaszának irányítása (hideg levelezés/hideg telefonhívások, találkozók koordinálása, rendezvényeken való részvétel biztosítása).
  • Új kapcsolatok keresése a megadott eszközökkel
  • Az általános piaci fejlemények nyomon követése és kutatása.
  • Vizsgálja meg az ügyfeleket és jelenlegi tevékenységeiket.
  • CRM-folyamatok végrehajtása (adatfrissítés).
  • Nagyon szoros együttműködés a Key Account Managers csapattal

Szükséges:

  • Legalább 2-3 éves tapasztalat B2B üzletfejlesztési/értékesítési pozícióban (lehetőleg IT-tanácsadás/telco/kontaktközpont).
  • Üzleti szakirányú mester- vagy alapdiplomával rendelkezzen.
  • Folyamatorientált gondolkodás, analitikus készségek és kiváló kommunikáció.
  • Folyékonyan beszél angolul
  • Nyitottság az alkalmi utazásokra.

Miért érdemes csatlakoznod hozzánk:

  • Évente kétszer bónuszokat osztunk ki a vállalat nyeresége és az Ön egyéni céljai alapján.
  • 4 hét szabadság
  • Fizetett betegszabadság
  • Céges laptop és mobil (Mac vagy Win)
  • Rugalmas munkaidő
  • Multikulturális munkakörnyezet
  • Minden szükséges technológiai képzést és támogatást biztosítunk Önnek, hogy sikeres legyen.
  • Daktela rendszerrel, Google Apps, Slack, Productboard, Confluence, Asterisk, Git, Slack, Productboard, Confluence, Asterisk, Git.
  • Lehetőség saját csapat felépítésére
  • Karrierépítés
  • Belső angol tanár (online)
  • Távmunka lehetőségek
  • Integrációs események

Néhány véletlenszerű tény cégünkről:

  • Tudta, hogy a Daktela vállalati IP-telefóniát és többcsatornás contact centereket üzemeltet lengyelországi, csehországi, dubaji, grúziai, spanyolországi, horvátországi, londoni vagy mexikói ügyfelek számára?
  • Tudta, hogy több mint 17 éves múltra tekintünk vissza, több mint 1000 ügyféllel világszerte?
  • Tudta, hogy a Daktela virtuális mobilszolgáltató, és hogy a call centerben tudjuk kezelni és rögzíteni a mobiltelefonokról érkező hívásokat? És nagy terveink vannak.
  • Tudta, hogy nálunk kiválaszthatja, milyen laptopot és operációs rendszert szeretne használni? Macbook, Linux vagy Windows?
  • Tudta, hogy a Daktela 2020-ban több mint 7,5 millió eurós forgalmat értünk el, és még csak az elején járunk?
  • Tudta, hogy a Daktelában saját távközlési felhőmegoldást üzemeltetünk?

1200+

Üzleti ügyfelek

#1

A kapcsolattartó központok piacán

18

Az iparágban eltöltött évek

9

Globális irodák