POZIȚIE DESCHISĂ

Alăturați-vă echipei noastre

Inside Sales Account Manager
Tipul postului
Contract cu normă întreagă
Locație
Varșovia, PL
Data expirării
Descrierea postului

Ca parte a strategiei noastre de extindere globală, suntem în căutarea unui Manager de cont de vânzări interne.

La Daktela suntem perturbatorii unei industrii a centrelor de contact de 24 de miliarde de dolari. Soluția noastră de centru de contact în cloud schimbă modul în care clienții noștri își deservesc clienții. Aceasta permite companiilor să proceseze cu ușurință cererile clienților prin mai multe canale de comunicare native - telefon, e-mail, chat web, SMS sau social media. Scopul nostru este de a oferi clienților noștri o soluție completă de centru de contact all-in-one, inclusiv servicii de telecomunicații și consultanță. Suntem rapizi și inovatori, iar cultura companiei noastre permite celor care sunt motivați să se dezvolte. Pregătirea noastră intensivă de trei săptămâni
îi pregătește pe reprezentanții noștri pentru succes și sunt capabili să încheie afaceri mai repede.

Mai mult de 1200 de clienți de diferite mărimi și industrii, inclusiv guvernul, au încredere în noi. Am fost aleși ca platformă de centre de contact de către guvernul ceh pentru a ajuta la combaterea pandemiei covid19 și suntem foarte mândri de acest lucru! Recent, Sandberg Capital a achiziționat
o participațieminoritară în Daktela, ceea ce ne permite extinderea pe piețele externe.

Dacă doriți să vă alăturați unei companii cu o creștere rapidă, care va avea un impact asupra unei industrii a centrelor de contact în continuă evoluție, atunci veniți să vă bucurați de călătorie.

Responsabilități și îndatoriri:

  • Conduceți faza inițială a contactării și construiți relații cu noi clienți (e-mailuri/apeluri la rece, coordonarea întâlnirilor, asigurarea participării la evenimente).
  • Căutați noi clienți potențiali cu ajutorul instrumentelor oferite
  • Monitorizarea și cercetarea evoluțiilor generale ale pieței.
  • Cercetați clienții și activitățile lor curente.
  • Implementarea proceselor CRM (actualizarea datelor).
  • Colaborare foarte strânsă cu echipa Key Account Managers

Necesar:

  • Cel puțin 2-3 ani de experiență în dezvoltarea afacerilor B2B / poziții de vânzări (de preferință consultanță IT/telco/contact center).
  • Să aibă o diplomă de masterat/licență cu specializare în afaceri.
  • Să aibă o gândire orientată spre proces, abilități analitice și o comunicare excelentă.
  • Să vorbească fluent limba engleză
  • Să fie deschis la călătorii ocazionale.

De ce ar trebui să vă alăturați nouă:

  • De două ori pe an distribuim bonusuri în funcție de profitul companiei și de obiectivele dumneavoastră individuale
  • 4 săptămâni de concediu
  • Zile de concediu medical plătite
  • Laptop și telefon mobil al companiei (Mac sau Win)
  • Program de lucru flexibil
  • Mediu de lucru multicultural
  • Vă vom oferi toată pregătirea și asistența tehnologică necesare pentru a vă asigura succesul
  • Veți lucra cu sistemul Daktela, Google Apps, Slack, Productboard, Confluence, Asterisk, Git
  • Oportunitatea de a vă construi propria echipă
  • Creșterea în carieră
  • Profesor intern de limba engleză (online)
  • Oportunități de lucru la distanță
  • Evenimente de integrare

Câteva fapte aleatorii despre compania noastră:

  • Știați că Daktela gestionează telefonie IP corporativă și centre de contact multicanal pentru clienți din Polonia, Republica Cehă, Dubai, Georgia, Spania, Croația, Londra sau Mexic?
  • Știați că avem peste 17 ani de istorie cu mai mult de 1000 de clienți din întreaga lume?
  • Știați că Daktela este un operator mobil virtual și că putem gestiona și înregistra apeluri de pe telefoanele mobile în centrul de apeluri? Și avem planuri mari.
  • Știați că puteți alege ce laptop și ce sistem de operare să folosiți cu noi? Macbook, Linux sau Windows?
  • Știați că Daktela a atins o cifră de afaceri de peste 7,5 milioane EUR în 2020 și suntem doar la început?
  • Știați că în Daktela avem propria noastră soluție de cloud telco?

1200+

Companii

#1

Pe piața centrelor de contact

18

Ani în industrie

9

Birouri globale