NYITOTT ÁLLÁS

Csatlakozzon a csapatunkhoz

Support Engineer - Telco/IT Solutions, Bulgária
Munkahely típusa
Szerződés Teljes munkaidő
Helyszín
Bukarest, RO vagy Remote
Lejárati idő
Munkaköri leírás

Kik vagyunk mi?

Globális terjeszkedési stratégiánk részeként Delivery & Support VoIP Engineer munkatársat keresünk. A Daktelánál mi vagyunk a 24 milliárd dolláros contact center iparág bomlasztói. Felhőalapú contact center megoldásunk megváltoztatja azt, ahogyan ügyfeleink kiszolgálják ügyfeleiket. Lehetővé teszi a vállalatok számára az ügyfélkérelmek egyszerű feldolgozását számos natív kommunikációs csatornán - telefon, e-mail, webchat, SMS vagy közösségi média - keresztül. Célunk, hogy ügyfeleinknek teljes körű, mindenre kiterjedő contact center megoldást nyújtsunk, beleértve a telekommunikációs és tanácsadói szolgáltatásokat is. Gyorsak és innovatívak vagyunk, vállalati kultúránk pedig lehetővé teszi, hogy a motivált és motivált emberek boldoguljanak. Minden intenzív háromhetes képzésünk felkészíti képviselőinket a sikerre, és gyorsabban képesek üzletet kötni.

Több mint 1200 különböző méretű és iparágú ügyfél, köztük a kormányzat is megbízik bennünk. A cseh kormány minket választott ki a Covid19 járvány elleni küzdelemhez szükséges contact center platformnak, és erre nagyon büszkék vagyunk!

Fő felelősségi körök és feladatok:

  • Technikai tanácsadás, telepítés és támogatás nyújtása a Daktela új és meglévő ügyfeleinek Bulgáriában.
  • Technikai tanácsadás, telepítés és támogatás nyújtása a Daktela Global más fiókjainak (HU, PL, SL, SRB, UK, RO vagy UAE) új és meglévő ügyfelei számára.
  • Napi együttműködés az RO országigazgatóval és a központ támogató csapatával
  • Heti jelentéstétel az RO/DAG országigazgatónak
  • Az ügyfelek visszajelzéseinek kommunikálása és javaslatok a Daktela rendszer fejlesztésére

Szükséges:

  • IT, VoIP és/vagy távközlési megoldások terén szerzett munkatapasztalat
  • Linux munkatapasztalat
  • MySQL munkatapasztalat előnyt jelent
  • A távközlési ágazat ismerete (szükséges)
  • A call center iparág ismerete
  • Előnyt jelent a könnyű programozásban vagy szkriptelésben szerzett tapasztalat
  • Bolgár (anyanyelvi), angol (folyékonyan) - kötelező - román (társalgási szintű) nyelvtudás előnyt jelent.
  • Jogosítvány B
  • Lelkes, új dolgok megtanulására, gyakorlatias hozzáállás
  • Erős ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs készség

Miért érdemes csatlakoznod hozzánk:

  • Évente kétszer osztunk bónuszokat a vállalat nyeresége és bevételei alapján.
  • 4 hét szabadság
  • Fizetett betegszabadság
  • Céges laptop
  • Rugalmas munkaidő
  • Multikulturális munkakörnyezet
  • Minden szükséges technológiai képzést és támogatást biztosítunk Önnek, hogy sikeres legyen.
  • Távmunka rugalmasság
  • A Google Apps, Slack, Productboard, Confluence, Asterisk, Git és a Google alkalmazással fogsz dolgozni.

1200+

Üzleti ügyfelek

#1

A kapcsolattartó központok piacán

18

Az iparágban eltöltött évek

9

Globális irodák