Zákazník cestovní kanceláře chce mít co nejúplnější informace co nejrychleji!

 

Jedině přehledný komunikační systém s informacemi na jednom místě vám to umožní!

holiday
Asset-56

Trh se zájezdy a letenkami je velmi turbulentní. Ukážeme vám, jak se pomocí lepší komunikace s klienty prosadit.

Nejlepším způsobem, jak nového zájemce o zahraniční či tuzemskou dovolenou, je zvýšit zákaznickou péči na maximální možnou úroveň.

Tu dnes ovšem zajistí pouze automatický profesionální software pro klientská centra – vše co v tomto směru potřebujete, najdete v systému Daktela!

Právě cestovní kanceláře musí znát své zákazníky velmi dobře, aby jim každý rok nabídly to,
co chtějí jejich turisté poznávat. Dokonalý přehled o historii komunikace s daným konkrétním zákazníkem vám poskytne náš systém pro zákaznickou péči.

A jak tento systém vlastně funguje?

Systém pro kontaktní centra Daktela disponuje praktickou funkcí, tzv. sofistikovanou distribucí hovorů, kdy software automaticky rozpozná daného volajícího zákazníka a pomocí dostupných dat ho přepojí na operátora nebo pracovníka, který by měl co nejlépe a nejrychleji vyhovět jeho požadavku.

Díky automatické distribuci hovorů je možné zákazníky odbavit cca o 30 % (tedy cca o 2 minuty) rychleji, a tím také významně snížit náklady.

odbavte vase zakazniky az o 30% rychleji
Kontaktni-centrum-3

Tento systém zcela eliminuje zdlouhavé přepojování na tu správnou osobu, které zákazníka jenom zdržuje. Pokud tedy zavolá stálý VIP zákazník vaší cestovní kanceláře, který jezdí pravidelně například do Egypta k moři na 14 dní, systém ho automaticky přepojí na prodejce,
se kterým již v minulosti hovořil, a který se na tuto oblast specializuje a může ho nejlépe seznámit se všemi novinkami a aktuálními cenami zájezdů.

Takto správně nastavená a zobrazovaná historie zákazníka je velmi důležitou součástí zákaznické péče, protože daný klient nebo klientka má v takto nastaveném komunikačním systému pocit příjemného a velmi osobního přístupu.

V dnešní době je také velmi důležité nabídnout zákazníkům pocit jistoty a bezpečí a to díky tomu, že se může spolehnout, že se vždy na infolinku dovolá. To znamená například zřídit krizovou linku, která je dostupná 24/7.

Základem je rychlost a dostupnost informací

Zájemce o zájezd nebo pobyt chce dnes získat co nejvíce informací přímo na webových stránkách dané cestovní kanceláře. Kromě údajů o jednotlivých letoviscích očekává také rychlou komunikaci přes webchat.

Automatická komunikace fungující na bázi umělé inteligence odpoví ihned na jednotlivé dotazy pomocí klíčových slov. Zájemce se tak dozví aktuální nabídku v dané lokalitě i ceny, protože systém využívá data z dostupných interních online databází. Pokud klient následně potvrdí zájem o konkrétní nabídku, je zasláno upozornění vybranému prodejci této cestovní kanceláře, který zákazníkovi následně zavolá a doladí již telefonicky další náležitosti objednávky.

Díky automatickému systému odpovědí v rámci webchatu nebo případně emailové komunikace nepřijdete o své zákazníky, protože ten získá relevantní informace o zájezdu či pobytu
v nejrychlejším možném čase.

Modul „Daktela WebChat“ vám umožní jednoduše a rychle přidat webový live chat na vaše webové stránky. Tento modul lze navíc integrovat do Vašeho CRM systému a helpdesku. Operátor vašeho kontaktního centra tak již při zahájení chatu vidí, s jakým zákazníkem bude chatovat včetně veškeré dosavadní komunikační historie.

Naše řešení již využívají například tyto cestovní kanceláře a agentury: