Daktela PBX Dedikovaná ústředna

 

Daktela PBX Dedikovaná ústředna je provozována
na samostatném HW serveru, který je umístěný ve firemních prostorách nebo datovém centru zákazníka. Na tato řešení uzavíráme servisní SLA smlouvu pro zajištění technické podpory a maximální spolehlivosti řešení. Volitelně lze dodat celé řešení ve vysoce dostupné clusterové konfiguraci. Dedikovaná ústředna může být volitelně rozšířena o modul callcentra s nativní podporou mnoha komunikačních kanálů.

web-7

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

  • Běží na infrastuktuře zákazníka

Dedikovaná ústředna je provozována na infrastruktuře zákazníka, která je pod jeho plnou kontrolou. Daktela má přístup pouze pro servisní účely.

  • Technická podpora 24×7

Na dedikované ústředny je poskytována technická podpora v rozsahu 24×7. Všechny servery a síťové prvky jsou nepřetržitě monitorovány
do centrálního NOC centra.

  • Pravidelné updaty

V rámci měsíčního paušálu se staráme o pravidelný servis a řešíme případné nutné upgrady – např. bezpečnostní záplaty nebo nové funkcionality.

  • Spolehlivý a redundatní HW

Dedikované ústředny provozujeme na spolehlivých značkových serverech s redundantními prvky – např. RAID, síťové zdroje a ECC paměti.

  • Clusterové HA řešení

Dedikovaná ústředna může být instalována ve vysoce dostupném HA provedení pro dosažení maximální spolehlivosti a dostupnosti.

  • NOC monitoring a zálohování

Všechny servery a prvky řešení jsou nepřetržitě monitorovány
do centrálního NOC centra. Volitelně provádíme i pravidelné zálohování celého řešení.

Nastartujte svůj růst s Daktelou.

Vyzkoušejte sami, jak vám Daktela může pomoci. Zdarma.