Nahrávejte snadno mobilní hovory

… jak v kanceláři, tak v terénu

 

Pokud chcete mít pod kontrolou komunikaci svých zaměstnanců, například finančních poradců, existuje na trhu řada aplikací, které umožňují nahrávání hovorů, nejsou však ve většině případů zcela spolehlivé.

 

Potřeba kontroly se nyní stala i nutností, aby firmy mohly splnit požadavky ČNB týkající se záznamů telefonických hovorů
a elektronické komunikace při poskytování investičních služeb, vycházející ze směrnice/nařízení o trzích finančních nástrojů MiFID II/MiFIR.

 

Řešením této problematiky může být využití platformy Daktela, která vám pomůže hned dvěma způsoby. Je možné použít Daktela SIM kartu, nebo si stáhnout mobilní aplikaci Daktela.

nahrávejte snadno
  • DENNĚ NÁM DŮVĚŘUJE VÍCE NEŽ 1200 FIREMNÍCH ZÁKAZNÍKŮ
alensalogo

Daktela SIM karta

Aplikace Daktela propojí váš mobilní telefon s virtuální ústřednou
a zaznamenává všechny mobilní hovory na ústředně. Pořízené hovory si pak můžete libovolně přehrávat přes ústřednu nebo na svém mobilním telefonu. 

Výběr hovorů je možné filtrovat podle časového období, telefonního čísla, kontaktu (v Daktela CRM) nebo délky hovoru. Výsledky lze zobrazit v online statistikách, které ukazují produktivitu poradců
v terénu a umožňují sledovat, kolik hovorů každý z nich uskutečnil, kolik času strávil na telefonu a jak si drží SLA dovolatelnosti.

Integrace s kontaktním centrem Daktela umožňuje využívat i další nastavení, která běžný mobilní operátor nabídnout nedokáže.
Jde například o nastavení časových podmínek (pracovní
a mimopracovní doba), uvítací hlášky/oznámení, možnost namluvení vlastní hlášky, propojení s Daktela CRM modulem a Daktela Helpdesk modulem, včetně automatického vytváření tiketu z hovoru.

CNB poradci_text1
CNB poradci_text2-1

Mobilní aplikace Daktela

Druhý způsob funguje prakticky stejně jako první, ale místo použití SIM karty si stáhnete do svého telefonu mobilní aplikaci Daktela. V tomto případě se hovory vytáčejí přes mobilní aplikaci.

Všechny mobilní hovory tak budou nahrávány a je možné je následně kdykoliv přehrát. Stejně jako v předchozím způsobu lze hovory filtrovat a zobrazit v online statistikách.

 Také v tomto případě lze využívat speciálních nastavení (například uvítací hlášky), které umožňuje aplikace Daktela. 

Informace o hovorech jsou průběžně archivovány, nahrávky se automaticky mažou po určité době (retenci), obvykle po 6 měsících. Některé firmy, především z finančního sektoru, mají nastavenou retenci až na 13 let.

Nastartujte svůj růst s Daktelou.

Vyzkoušejte sami, jak vám Daktela může pomoci. Zdarma.