Specializovaný nástroj pro plánování směn v call centrech

Potřebujete plánovat směny operátorů zcela automaticky za pomoci umělé intelegence? Chcete vyjít vstří potřebám operátorů a současně zajistit optimální provoz? Plánování směn a předpovídání budoucího provozu pomocí AI.

Automatizujte plánování směn v omnichannel call centru pomocí AI

Moderní webová aplikace pro automatické plánování směn v multikanálovém kontaktním centru s integrovaným sledováním docházky. Při počítání odhadu budoucího objemu práce a plánování směn jsme použili nejmodernější AI technologie.

Přehrát video

Moderní nástroj pro plánování směn a provozu ušitý na míru pro omnichannel kontaktní centra.

Daktela Workforce Management (WFM) spojuje pokročilou technologii umělé inteligence s jednoduchým uživatelským rozhraním, které vám pomůže usnadnit komplexitu současného plánování směn v multikanálovém prostředí kontaktního centra, minimalizovat administrativní zátěž a zároveň vyjít potřebám operátorů pro jejich maximální spokojenost.

Zbavte se složité manuální práce s plánováním směn
Generujte plány směn v souladu s zákoníkem práce a HR pravidly.
Zbavte se odhadů, strojové učení predikuje budoucí provoz.
Transparentní plán směn přístupný operátorům a manažerům odkudkoliv

Daktela Workforce Management používají významné společnosti

effectivity
Snižte náklady lepším plánováním

Optimalizujte využití operátorů tím, že zajistíte správný počet agentů ve správný čas a na odpovídajících úkolech, například podle jejich dovedností. Minimalizujte manuální práci při plánování směn a vyvarujte se komplikovaným a nepřesným tabulkám v Excelu.

heart-01-01
Snižte fluktulaci operátorů

Zvyšte celkovou spokojenost operátorů moderním a transparentním plánováním, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Poskytněte operátorům větší kontrolu nad jejich vlastním rozvrhem a preferencemi směn.

money care-01
Spokojený tým = spokojený zákazník
Díky předpovědi budoucího provozu založené na historických datech a flexibilitě v plánování, kde operátoři mohou plánování aktivně ovlivnit, získáte spokojenější tým. Spokojení operátoři znamenají spokojené zákazníky.

Generujte přesné předpovědi provozu s využitím historických dat

Automatizujte plánování směn přesnou předpovědí budoucího objemu práce a provozu za pomocí AI, která využívá historických dat z vašeho provozu napříč všemi komunikačními kanály. Předpovědi můžete snadno upravovat a přizpůsobovat se tak náhlým změnám a výkyvům.

agent shift scheduling
workforce management agent shift scheduling

Automaticky generujte nejoptimálnější plán směn

Zbavte se excelovských odhadů a využijte automaticky generovaných plánů směn, které efektivně využívají dovednosti operátorů a jejich preference. V reálném čase sledujte, jak operátoři dodržují plánované směny, porovnejte naplánovaný počet operátorů s aktuálním provozem a v případě potřeby prověďte manuální úpravy.

Sběr požadavků a preferencí od operátorů

Poskytněte svým operátorům kontrolu nad jejich rozvrhem pomocí nástroje pro správu preferencí, výměnu směn a řízení dovolených. Díky jednoduché webové aplikaci mohou kdekoli a z jakéhokoli zařízení, včetně mobilních telefonů a tabletů, upravovat svůj plán a vyměnovat směny se svými kolegy.

Přesné předpovědi objemu provozu

Základem plánování je strojová analýza historických dat. Předpovědi je možné upravovat a vytvářet různé scénáře vývoje, které zohledňují dopad měnících se podmínek.

Automatické plánování kapacit

Optimalizuje počet operátorů v průběhu dne pro splnění kvality obslužnosti. Podporuje omnichannel plánování napříč všemi komunikačními kanály.

Podpora omnichannelu

Různé kanály vyžadují různý počet operátorů v závislosti na provozu. Automatické předpovědi a plány směn respektují omnichannel provoz a dovednosti operátorů pro kvalitní obsluhu.

Reporty a analýzy

Získejte přehled o aktuální potřebě operátorů, dodržení směn a přizpůsobte je v reálném čase podle potřeby.

Podpora Google kalendáře

Automaticky synchronizujte rozvrhy směn s Google kalendářem, čímž operátoři získají přehled o směnách přímo v mobilu.

Plánování v blocích po 15 minutách

Maximalizujte flexibilitu v plánování směn díky 15minutovým blokům. Zapomeňte na nutnost plánovat výhradně po celých hodinách.

Export dat do účetních systémů

Mějte přehled o docházce a směnách operátorů. Data pro zpracování mezd exportujte jedním klikem.

Plán směn v souladu s pravidly

Operátoři si zadávají požadavky na směny či dovolenou a hlásí se na neobsazené směny. Vygenerovaný plán směn splňuje zákoník práce a interní pravidla.

Transparentní ceník

 • Měsíční cena za operátora 200 CZK

  Zahrnuje všechny funkce Daktela Workforce Management, jako je strojová analýza objemu práce a generování optimálního plánu směn. Podpora 24x7.

 • Měsíční cena pro administrátory, manažery a team leadery Free

  Uživatelé, kteří nevstupují do plánování jsou zdarma.

 • Konfigurace, nastavení a zaškolení od 7500 CZK

  Jsme vám k dispozici v každé fázi procesu implementace, včetně předprodejní konzultace.

 • Implementace a integrace na zakázku (hodinová sazba) 2400 CZK

  Nebráníme se integracím. Rádi začleníme Daktela Workforce Management do vašeho prostředí a systémů.

FAQ

Co znamená workforce management v call centrech?

Workforce management (plánování směn) v kontaktních centrech lze přirovnat k organizaci večírku. Chcete mít jistotu, že máte dostatek lidí (operátorů) k obsluze vašich hostů (zákazníků) ve správný čas. To zahrnuje odhad počtu příchozích hostů (předpověď), plánování vašich pomocníků (operátorů) a kontrolu, zda všichni řádně plní své úkoly (monitoring).

Jak je předpovídán počet operátorů?

Předpovídání počtu operátorů lze přirovnat k odhadu, kolik jídla budete potřebovat na večírek. Podíváte se na minulé večírky (historická data), zjistíte, kolik lidí obvykle přijde v různých časech (objem hovorů), jak dlouho zůstanou (průměrná doba hovoru) a na základě toho odhadnete, kolik jídla (operátorů) tentokrát potřebujete.

Proč je workforce management call centrech důležitý?

Představte si restauraci. Pokud tam během rušných chvil není dostatek číšníků, zákazníci čekají příliš dlouho a jsou nespokojení. Pokud je číšníků příliš mnoho, když je klid, plýtvá se penězi. V call centru workforce management zajišťuje správný počet operátorů (číšníků) ve správný čas, což zákazníky uspokojí a náklady drží pod kontrolou.

Jak může workforce management zvyšovat spokojenost operátorů?

Kvalitní workforce management je jako dobře naplánovaný školní rozvrh. Zajistí, že operátoři (podobně jako studenti) nejsou přetíženi, mají přestávky a mohou lépe vyvažovat práci a soukromý život. Také se postará o to, aby nezaháleli. Stejně jako studenti upřednostňují promyšlený denní plán, operátoři jsou spokojenější, když je práce dobře naplánována.

Jak může software pro workforce management šetřit peníze?

Software pro workforce management je jako chytrý nákupní seznam. Pomáhá vám najmout přesně tolik operátorů, kolik potřebujete a kdy je potřebujete. Místo toho, abyste najali příliš mnoho operátorů (jako když koupíte příliš mnoho chleba) a plýtvali penězmi, nebo málo a nechali zákazníky čekat (jako když vám chleba dojde), tento software vám pomůže najít optimální počet.

Mohu integrovat workforce management s dalšími systémy v mé firmě?

Ano, Daktela WFM nabízí API, které lze využít k integraci s třetími systémy. Navíc umožňuje export zdrojových dat pro mzdy vašich operátorů.

Jak dlouho trvá implementace Daktela Workforce Management?

Chápeme, jak může být náročné najít nejlepší nástroj pro workforce management, který je uživatelsky přívětivý a snadno implementovatelný. Proto jsme vyvinuli řešení, o kterém věříme, že jej call centra mohou využívat během několika hodin bez potřeby rozsáhlého školení.

Jaký je nejlepší nástroj pro workforce management v call centru?

Existuje mnoho řešení pro workforce management. Avšak mnoho z nich je složitých nebo mají nepřívětivé uživatelské rozhraní. Chceme to změnit, proto představujeme Daktela Workforce Management – jednoduchý, snadno použitelný, výkonný a za nejlepší cenu.