Eyerim & Daktela

Eyerim & Daktela

„S webovou aplikací Daktela nemáme nyní žádný problém být neustále v kontaktu s tisíci zákazníků z celé Evropy prostřednictvím různých komunikačních kanálů!“

Online oční optika Eyerim představuje jednoduchý tiketovací systém, přehledný způsob fakturace, detailní statistiky, ochotný team a flexibilní nastavení přímo na základě našich požadavků – prostě všechno pod jednou střechou.

Zákazníky Eyerim najdete ve více než 12 evropských zemích. S naším zákaznickým servisem komunikují prostřednictvím emailu, telefonních hovorů, chatu nebo sociálních sítí. Díky tomu, že naše základna zákazníků každým dnem rostla a požadavky zákazníků se stávaly komplexnějšími, potřebovali jsme najít řešení, které by splňovalo všechny požadavky související s rychlým růstem, pokrytím více kanálů a pokročilými statistikami, které by nám pomohly k udržení a zlepšení kvality komunikace.

S Daktelou jsme ovšem získali mnohem více! Skvělý profesionální přístup, možnost nastavení ústředny podle vlastních požadavků, dostupnost zahraničních čísel bez jakéhokoliv zbytečného papírování, IVR nahrávky ve více jazycích anebo seznámení s jinými dostupnými komunikačními kanály jako je Whatsapp nebo Viber. Velkou výhodou byla jednoduchá integrace a seznámení se s celým systémem jak ve funkci administrátora, tak samotného operátora. Náš tým zákaznického servisu pokládá začátek spolupráce za jeden z highlightů roku 2021, což hovoří samo za sebe.

Navíc jsme touto spoluprací získali partnera, který je otevřený zpětné vazbě, takže se rozvíjíme navzájem.

Eyerim

Nastartujte svůj růst s Daktelou

Pokud sdílíte stejné hodnoty, líbí se vám, co děláme, tak nám neváhejte napsat na jobs@daktela.com.

Podívejte se, proč více než 1200 společností používá Daktelu každý den

Přečtěte si zajímavé příběhy firem, které díky efektivnější komunikaci získaly nejen nové zákazníky, ale i lepší pozici
na trhu.

Číst více

Daktela v číslech

#1

na trhu kontaktních center

18

let na trhu

1200+

spokojených zákazníků

150

zaměstnanců

9

poboček