ABS Jets & Daktela

ABS Jets & Daktela

„…jako třešnička na dortu je, že veškeré hovory máme monitorované, včetně nahrávek, a máme z nich podrobné statistiky a reporty.“

____________________

Výzva:
Snaha zkvalitnit služby zákaznické podpory, zvýšení dostupnosti hlasových služeb a zefektivnění řešení požadavků zákazníků.

___________________

Naši operátoři zákaznické péče se často pohybují po celém areálu společnosti, nebylo pro nás proto jednoduché vymyslet optimální způsob vedení této zákaznické linky. Pevné linky nebylo možné využít, jelikož ne vždy jsme byli v kanceláři dostupní. A stejně tak nebyl pro nás ideálním řešením mobilní telefon, který se na základě rozpisu služeb předával mezi jednotlivé operátory.

Skvělé řešení nám však dokázala poskytnout společnost Daktela, která jako jedna z mála umí směrovat provoz u mobilních telefonů přes ústřednu. Díky tomu může mít každý operátor svůj vlastní mobilní telefon a veškeré hovory, které jdou na jedno z našich 2 telefonních čísel, jsou na základě nastavení na ústředně, směrované na správného operátora. Pokud operátor potřebuje zavolat zákazníkovi, odchozí identifikace volání z mobilního telefonu je nastavena dle oddělení, za které volá.  Obrovská výhoda tedy je, že zákazník vidí stále stejné číslo, ať už mu volá kterýkoli z operátorů.
A jako třešnička na dortu je, že veškeré tyto hovory máme monitorované, včetně nahrávek, a máme z nich podrobné statistiky a reporty, které můžeme dále vyhodnocovat. V případě potřeby tak dokážeme rychle reagovat.

Posláním ABS Jets je za všech okolností splnit požadavky a přání klientů.  To se nám úspěšně daří už více než 15 let. Jsme rádi, že služby, které Daktela dodává, nám pomáhají se přiblížit našemu cíli.

ABS Jets

Nastartujte svůj růst s Daktelou

Pokud sdílíte stejné hodnoty, líbí se vám, co děláme, tak nám neváhejte napsat na jobs@daktela.com.

Podívejte se, proč více než 1200 společností používá Daktelu každý den

Přečtěte si zajímavé příběhy firem, které díky efektivnější komunikaci získaly nejen nové zákazníky, ale i lepší pozici
na trhu.

Číst více

Daktela v číslech

#1

na trhu kontaktních center

18

let na trhu

1200+

spokojených zákazníků

150

zaměstnanců

9

poboček