Muziker & Daktela

Muziker & Daktela

„Daktela pro nás představuje univerzální řešení zákaznické podpory. Ceníme si zejména toho, že pokrývá prakticky všechny možné komunikační kanály, kde s námi zákazník něco řeší – od úvodní poptávky, přes řešení objednávky až po případné reklamace.“

____________________

Jak náš e-shop rychle rostl, zjistili jsme, že potřebujeme mít komunikaci kompletně pod kontrolou, a to umožňoval jedině software od Daktely. Dříve vznikala řada chyb v komunikaci například z neprovázanosti jednotlivých systémů, to se nyní díky Daktele zcela vyřešilo. Během vánoční nákupní horečky v roce 2019 jsme si ověřili, že optimalizovat zákaznickou podporu až ve chvíli, kdy ji již potřebujete, je bohužel pozdě. Daktela je dnes pro nás velmi důležitý a flexibilní partner, bez kterého si péči o zákazníka již nedokážeme vůbec představit.

V roce 2004 došlo ke spuštění internetového obchodu a poprvé se objevil současný název Muziker. Následně došlo k obchodní expanzi do České republiky a za necelých 10 let se rozšířil Muziker do dalších celkem 26 zemí Evropské unie, navíc s vlastním zákaznickým servisem, a to včetně komunikace v daných jazykových mutacích. Ukázalo se ovšem, že takto prudký rozvoj je velmi složité „uřídit“ zejména z pohledu péče o zákazníka.

Muziker navíc v posledních pěti letech výrazně rozšířil své portfolio produktů, již zdaleka nejde jen o hudební nástroje. Nové jsou segmenty golfových potřeb, výbava pro jachtaře, potřeby pro různé vodní sporty a technologické „vychytávky“ a smart zařízení pro trávení volného času. Rostoucí počet zákazníků i produktů e-shopu přinášel najednou řadu problémů. Aby Muziker potvrdil pozici moderního prodejce produktů pro volnočasové aktivity, musel přejít na nové technologie i v oblasti péče o zákazníka.

Na jaře 2020 byl proto implementován komunikační software pro kontaktní centra Daktela. Ten této nákupní galerii umožnil přehlednou komunikaci se zákazníky, a to napříč všemi kanály, od telefonických hovorů, přes email a webchat, po zprávy ze sociálních sítí. Dnes Muziker využívá celkem osm modulů Daktely, což umožňuje rychlou a přehlednou komunikaci se stovkami zákazníků najednou.

Nastartujte svůj růst s Daktelou

Pokud sdílíte stejné hodnoty, líbí se vám, co děláme, tak nám neváhejte napsat na jobs@daktela.com.

Podívejte se, proč více než 1200 společností používá Daktelu každý den

Přečtěte si zajímavé příběhy firem, které díky efektivnější komunikaci získaly nejen nové zákazníky, ale i lepší pozici
na trhu.

Číst více

Daktela v číslech

#1

na trhu kontaktních center

18

let na trhu

1200+

spokojených zákazníků

150

zaměstnanců

9

poboček