United Classifieds & Daktela

reference 3

„Kvalitní a spolehlivá zákaznická podpora je pro naši společnost nesmírně důležitá. Naším cílem je, abychom byli schopni našim zákazníkům pomoci v co nejkratší době a aby se na nás mohli vždy spolehnout a podat jim pomocnou ruku.“ 

Protože spravujeme velké množství inzertních portálů s různým zaměřením, hledali jsme vhodné softwarové řešení, které by efektivně sloužilo potřebám všech našich klientů. Nakonec jsme se rozhodli pro nástroj od společnosti Daktela, který svými funkcemi již na první pohled splňoval všechna naše kritéria.

Software jsme implementovali do našich podpůrných struktur již v průběhu roku 2022. Tým odborníků ze společnosti Daktela nám ochotně pomáhal s celým procesem a byl nám plně k dispozici pro spolupráci na dokončení propojení systémů. Vzhledem k tomu, že jsme do té doby používali necentralizovaný systém, očekávali jsme, že se první výrazná zlepšení projeví již krátce po začlenění. Daktela tato očekávání okamžitě splnila. Díky propojení jejich softwaru s naším systémem jsme již v prvních dnech zaznamenali zefektivnění několika klíčových procesů, což nám pomohlo rychleji a cíleněji poskytovat pomoc našim klientům.

Nyní tento nástroj využíváme především k centralizaci e-mailové a telefonické komunikace a k propojení rozhraní API s naším interním systémem napříč všemi inzertními portály v portfoliu naší společnosti. Do budoucna zvažujeme implementaci chatbota, webchatu a rozšíření o další API.

United Classifieds

Nastartujte svůj růst s Daktelou

Pokud sdílíte stejné hodnoty, líbí se vám, co děláme, tak nám neváhejte napsat na jobs@daktela.com.

Podívejte se, proč více než 1200 společností používá Daktelu každý den

Přečtěte si zajímavé příběhy firem, které díky efektivnější komunikaci získaly nejen nové zákazníky, ale i lepší pozici
na trhu.

Číst více

Daktela v číslech

#1

na trhu kontaktních center

18

let na trhu

1200+

spokojených zákazníků

150

zaměstnanců

9

poboček