CENÍK

Vyberte si kanály, které chcete využít!

Pokud si nevyberete z nabízených balíčků služeb, nevadí. Přizpůsobíme se vám. A jak poroste váš byznys, Daktela poroste s vámi. Věděli jste, že v Daktele si můžete jednoduše vybrat počty licencí a v průběhu času je upravovat podle svých potřeb?

Hlas

Vychutnejte si bezproblémovou hlasovou komunikaci s naším cenově dostupným a plně vybaveným řešením.

750 Kč

/ operátor / měsíc

Obsahuje

E-mail

Zjednodušte e-mailovou komunikaci pomocí našeho řešení E-mail Channel, které je navrženo pro vysokou efektivitu a snadné používání.

750 Kč

/ operátor / měsíc

Obsahuje

Webchat

Zapojte se do komunikace s návštěvníky svých webových stránek v reálném čase pomocí našeho přizpůsobitelného a uživatelsky přívětivého řešení Webchat.

350 Kč

/ operátor / měsíc

Obsahuje

SMS

Oslovte své publikum rychle a efektivně pomocí našeho řešení SMS kanálu, který doručuje zprávy přímo na jejich mobilní zařízení.

300 Kč

/ operátor / měsíc

Obsahuje

Social

Komunikujte se svými zákazníky na jejich oblíbených Sociálních sítích jako je Facebook Messenger, WhatsApp Business nebo Viber.

600 Kč

/ operátor / měsíc

Obsahuje

ROZŠÍŘENÍ ZDARMA

Kterékoliv rozšíření můžete používat s libovolnou licencí

Databáze znalostí

Zvyšte spokojenost zákazníků pomocí našeho komplexního řešení databáze znalostí.

Ticketing

Efektivně řešte dotazy zákazníků a jejich požadavky na podporu pomocí našeho intuitivního systému pro správu tiketů, což povede ke zkrácení doby odezvy a zvýšení spokojenosti zákazníků.

Real Time panel

Sledujte všechny komunikační kanály v reálném čase a okamžitě reagujte na potřeby zákazníků prostřednictvím našeho uživatelsky přívětivého řešení Real-time Panel.

Hodnocení kvality

Zajistěte kontrolu kvality a zlepšete výkon agentů pomocí našeho komplexního řešení hodnocení kvality, které vám umožní sledovat a analyzovat interakce se zákazníky a získat tak užitečné informace.

Reporty a analýzy

Optimalizujte svou komunikační strategii pomocí poznatků založených na datech z našich reportovacích nástrojů.

Mobilní aplikace

Zůstaňte ve spojení i na cestách díky naší mobilní aplikaci, která vám umožní snadný a pohodlný přístup a správu všech komunikačních kanálů z mobilního zařízení.

Lokální telefonická podpora 24/7

Instalace pod dohledem odborníků

Smlouva o úrovni služeb (SLA)

Vytvoříme balíček na míru vašim specifickým potřebám a přímo pro vás!

KOMBINACE ŘEŠENÍ

Kombinujte kanály, které budete chtít využít

Hlas + E-mail

1 200 Kč

Vyzkoušejte pohodlí a efektivitu našich řešení pro hlasové a e-mailové kanály v jednom komplexním balíčku, který je přizpůsoben všem vašim komunikačním potřebám, a uspořte náklady díky našemu balíčku Hlas + E-mail.

Hlas + E-mail + Webchat

1 500 Kč

Vylepšete svou komunikaci s naším balíčkem Hlas + E-mail + Webchat, který poskytuje kompletní sadu našich spolehlivých a funkcemi nabitých řešení hlasových, e-mailových a webových kanálů v jednom výhodném balíčku za bezkonkurenční cenu.

Hlas + E-mail + Social

1 600 Kč

Překvapte své zákazníky okamžitou reakcí tam, kde dnes tráví většinu času – na sociálních sítích. S balíčkem Hlas, e-mail a sociální média poskytnete svým zákazníkům možnost kontaktovat vás moderním způsobem 21. století. Všechny kanály jsou uloženy v jednom vlákně, takže na jednom místě vidíte celou historii zákazníka.
DOPLŇKY

Další možná rozšíření systému

Balíček CRM a historie kontaktů

Získejte 360stupňový přehled na interakce se zákazníky napříč všemi komunikačními kanály. Lépe tak porozumíte jejich chování a poskytnete personalizovanou zkušenost, která zvýší loajalitu a vaše příjmy.

AI Agent

Automatizujte rutinní komunikaci pomocí VoiceBota, ChatBota, EmailBota nebo SMSBota a získejte více času na důležité věci.

Kampaňový balíček odchozí volání

Pro každou kampaň můžete zvolit různé metody vytáčení, například náhledové (manuální), progresivní nebo prediktivní vytáčení. Tyto metody můžete také flexibilně upravovat podle potřeby, abyste optimalizovali výkon.

Nástroje Text AI

Překládejte a vytvářejte text inteligentním způsobem. Automaticky kategorizujte a tříďte tikety nebo vytvářejte autonomní makra Chat GTP s naší pokročilou umělou inteligencí.

Balíček Robocaller

Vytvořte automatickou kampaň s voláním, která funguje bez potřeby operátorů a může být naprogramována tak, aby fungovala 24 hodin denně, 7 dní v týdnu přesně podle vaší potřeby. Tato aplikace bude automaticky vytáčet telefonní čísla na základě předem definované sady pravidel, které si sami stanovíte.

Workforce Management Balíček

Jednoduchý nástroj pro plánování směn ve vícekanálovém kontaktním centru s integrovaným sledováním docházky. Plánování a předvídání na základě umělé inteligence.

Balíček hlasové komunikace

Využijte možnosti umělé inteligence k filtrování dotazů zákazníků a přesměrování konkrétních dotazů na nejvhodnější osobu, čímž zajistíte nejlepší možnou odpověď. Propojte všechny komunikační kanály a vytvořte dojem jednotné konverzace.

Balíček Business Intelligence

Efektivně spravujte a analyzujte velké množství dat a získávejte přehledné statistiky o svých zákaznících. Zlepšete komunikaci, péči o zákazníky, vyhodnocujte výkonnost operátorů a udržujte kontrolu nad celým provozem.

Automatická detekce hlasových schránek

Okamžitě určete, kdo přijímá hovor z vašeho kontaktního centra, pomocí technologie rozpoznávání řeči s umělou inteligencí – ať už je to člověk, nebo záznamník. Podpořte efektivitu celého provozu péče o zákazníky a zvyšte počet přímých kontaktů se zákazníky.

Detekce hlasové pošty a přepisy hovorů s umělou inteligencí

Zvyšte produktivitu agentů v odchozích kampaních díky rychlé a přesné technologii detekce hlasu. / Automatický přehled hovorů podle jejich témat, shrnutí, sentimentu a volitelný úplný přepis hovorů.

Uživatel Back-office​

Uživatel back office je obvykle určen pro ty, kteří potřebují volat, ale nepotřebují mít přehled (statistiky). Například účetní, skladník, vedoucí pracovník, řadový zaměstnanec atd.

Custom aktivity balíček

Spravujte naše cloudové řešení online odkudkoli a integrujte jej s dalšími podnikovými systémy, abyste vylepšili a personalizovali celkovou zákaznickou zkušenost. Tento efektivní a jednotný přístup je výhodný pro podniky všech velikostí a typů.

Vytvoříme balíček na míru vašim specifickým potřebám

CLOUD PHONE

Cloud Phone User

Moderní, plně digitální, bezpečné, ale výrazně levnější řešení telefonie pro vaši společnost.

120 Kč

/ uživatel / měsíc

Obsahuje

DOSTUPNOST

Dohoda o úrovni služeb (SLA)

SLA Basic

SLA Premium

SLA Enterprise​