4.9.2018

Daktela Blacklisty

Daktela blacklisty

Stává se vám, že oslovujete zákazníka, který vám sdělil, že si již nepřeje být kontaktován? Zahlcují vaši zákaznickou podporu hovory z nežádoucích čísel? Daktela má i pro tyto případy řešení!

Vytvořte si databázi nežádoucích čísel, tzv. Blacklisty, které je možné využívat jak u aktivních, tak i pasivních callcenter.

Blacklist pro aktivní callcentrum

Při aktivním oslovování nových zákazníků mohou dotazovaní vyslovit nesouhlas (nařízení GDPR) s opětovným kontaktováním. Pro tyto případy je možné vytvořit blacklist, do kterého se daná čísla zákazníků budou shromažďovat. Tvorba blacklistové databáze je navázaná na stav nebo stavy hovorů. Po vyslovení nesouhlasu zadá operátor příslušný stav k danému číslu a následně se číslo přenese do databáze. Taktéž je možné vytvořit více blacklistů pro různé kampaně, případně mít pouze jeden. Pokud operátor vytočí číslo v rámci kampaně a toto číslo se nachází na blacklistu, systém ho automaticky upozorní hláškou.

Blacklist pro pasivní callcentrum

Pokud chcete některé číslo volající na pasivní linky blokovat, můžete k tomu využít různé funkce v rámci Daktela řešení. Výběr vhodného řešení je pouze na vás. Pro účely blokace čísla se dají využívat:
1. Standardní funkce – Blacklisty, jako u aktivního callcentra
2. Volitelná funkce – využívání položek v rámci Daktela CRM
3. Případné předávání informace přes programátorské rozhraní API

Blacklisty pomáhájí callcentrům zvýšit efektivitu operátorů a celého callcentra, jednoduchým odstraněním nežádoucích hovorů.

Pokud budete mít zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat.