29.7.2020

Daktela rozšiřuje své působení také
do asijsko-tichomořského regionu

Daktela rozšiřuje své působení také do asijsko-tichomořského regionu

Jsme velmi rádi, že můžeme oznámit, že Daktela pokračuje ve své cestě k celosvětové expanzi zřízením nové kanceláře na Filipínách, která bude zastřešovat asijský trh.

Daktela úspěšně expanduje na evropské trhy již od roku 2010. Její poslední expanze proběhly v roce 2018 do Spojeného království a v roce 2019
do Polska. Daktela považuje expanzi do oblasti Filipín za prostředek, jak posílit globální ekonomiku a společnostem umožnit poskytovat práci na dálku, aniž by snížily kvalitu služeb svým zákazníkům. „Daktela je globální společnost, která poskytuje své služby stovkám firemních zákazníků po celé Evropě. Naše strategie je celkem jednoduchá. Chceme přinášet malým a středním podnikům v asijsko-tichomořském regionu osvědčené řešení multikanálového kontaktního centra plné technologií a za rozumné ceny”, (David Hájek, CGO).

Asijsko-tichomořský region je oblastí s vysokým růstem a po nedávné pandemii odborníci předpovídají v této oblasti rychlé zotavení. Proto se Daktela rozhodla, že je rozumné založit svou pobočku právě na Filipínách. Tato země je již více než deset let světovou špičkou v oblasti outsourcingu, a to díky obrovskému množství vysoce vzdělaných anglicky hovořících talentů společně s robustní infrastrukturou, díky níž je životaschopnou kanceláří sdílených služeb pro celou planetu. Filipíny jsou domovem 1,6 milionu agentů, kteří zajišťují outsorcing služeb z různých oblastí pro společnosti působící po celém světě.

Společnost Daktela poskytuje firmám softwarové řešení založené na cloudu, jako je například software multikanálového kontaktního centra, platformy Customer Relationship Management, virtuální ústředny, robotických hovorů a Helpdesku, a to pro malé a střední podniky za velmi výhodnou cenu.

Přečtěte si více z našeho blogu: