10.9.2018

Daktela umí…

Daktela umí

V dnešní době je třeba ulehčit a co nejvíce zefektivnit práci a komunikaci jak se zákazníkem, tak i uvnitř firmy. Typickým příkladem je situace, kdy vaši firmu (e-shop, cestovní kancelář, obchodní společnost, realitní kancelář, IT společnost) oslovují zákazníci přes telefon, e-mail, webchat a sociální sítě. K urychlení komunikace pomáhá sloučení jednotlivých komunikačních kanálů do co možná nejmenšího počtu systémů. Pokud odbavujete každý komunikační kanál zvlášť, stává se komunikace se zákazníky nepřehledná a dohledávání historie časově náročné.

V těchto případech je možné využít řešení Daktela, které sjednocuje komunikační kanály do jednoho webového rozhraní, a zároveň ukládá a sdružuje komunikaci se zákazníky.

Typickým příkladem může být malý e-shop, který ke komunikaci se zákazníkem používá telefon, e-mail, webchat, SMS a Messenger. V případě, že nevyužívá multikanálové řešení, nejčastěji zpracovává:

  • Telefonické dotazy přes mobilní telefon/pevnou linku/hlasové řešení typu virtuální ústředna/call centrum
  • E-maily přes klasického mailového klienta Outlook/Thunderbird/sdílenou e-mailovou složku v G-mailu, Seznamu, případně využívá ticketovací/helpdeskový systém.
  • Webchat přes systém Smart up/Live agent
  • SMS konektory přes SMS Manager….
  • Messenger přes webové rozhraní Facebooku.

Daktela umí sloučit všechny výše uvedené komunikační kanály do jednoho sytému! Komunikace se tím stává jednodušší a efektivnější.

S Daktela řešením budete mít dokonalý přehled o veškeré komunikaci s Vašimi zákazníky, která pro Vás bude velmi přehledná a snadno se v ní budete orientovat.

V dalších článcích se dozvíte více informací k jednotlivým komunikačním kanálům.