25.5.2022

Ekosystém aplikací Daktela

Ekosystém aplikací Daktela

Mobilní aplikace Daktela – Rozšíření prohlížeče Daktela – Aplikace Daktela Desktop

V našem prvním blogu o ekosystému aplikací Daktela jsme se podívali na Mobilní aplikaci Daktela a na to, jak vám může pomoct zůstat ve spojení
a poskytovat vynikající zákaznickou péči, i když právě musíte pryč z kanceláře. Mobilní aplikace je velice užitečný nástroj a stále pracujeme na jeho vylepšování a přidávání nových funkcionalit. Právě jsme vydali novou vylepšenou verzi, která některé zajímavé nové funkcionality obsahuje: mimo jiné zobrazení historie změn v CRM a Ticketech, přidání více příjemců emailu, práce s makry a oblíbenými v Ticketech a zobrazení Aktivit ve Výpisech.

MOBIL-EN

Ekosystém aplikací Daktela ale nekončí, když se vrátíte do kanceláře a zapnete počítač. V některých případech totiž možná nebudete chtít používat standardní rozhraní Daktely v prohlížeči. Důvody mohou být různé – můžete například potřebovat souběžně pracovat v jiné aplikaci nebo webové službě a přepínat mezi kartami prohlížeče nebo okny aplikací by bylo moc časově náročné a nepohodlné, což by mohlo snížit kvalitu vašich služeb zákazníkům. Tomu se samozřejmě chcete vyhnout.

Stejně jako Mobilní aplikace, i Rozšíření prohlížeče Daktela a Aplikace Daktela Desktop vám umožňují ovládat nejčastěji používané funkcionality Daktely bez toho, abyste museli mít otevřené standardní webové rozhraní. Jejich funkce není nahradit Daktelu jako takovou, ale rozšířit ji a dát vám více flexibility v tom, jak náš produkt můžete používat. A stejně jako Mobilní aplikace jsou s licencí Daktela Rozšíření prohlížeče i Daktela Desktop zcela zdarma.

Rozšíření prohlížeče Daktela

Pokud primárně pracujete v prohlížeči a vaší nejčastější aktivitou jsou hovory, dobrou volbou je pro vás Rozšíření prohlížeče Daktela. Je dostupné
pro Chrome a Firefox a můžete díky němu ovládat aktivity z widgetu v pravém horním rohu prohlížeče, což vám umožňuje zároveň pracovat v další webové aplikaci nebo webu bez nutnosti přepínat se tam zpět mezi několika kartami.

ROZSIREINI-EN

Rozšíření funguje jako velice jednoduchá integrace, která spojí schopnosti Daktely jakožto kontaktního centra s jakoukoli další funkcionalitou, kterou potřebujete od svých webových aplikací. Nespornou výhodou je, že vše funguje ihned po instalaci. Není potřeba nic složitě nastavovat a není potřeba zapojovat developery. Více informací včetně seznamu funkcionalit Daktely, které můžete v Rozšíření ovládat, si můžete přečíst v naší dokumentaci.

Aplikace Daktela Desktop

Pokud je software, se kterým chcete Daktelu používat, naopak samostatná aplikace, nejvhodnější pro vás bude pravděpodobně Aplikace Daktela Desktop. Běží v dedikovaném okně, které je vždy navrchu, a vy díky tomu můžete pracovat s kterýmkoli softwarem na svém PC a mít nad ním zároveň otevřenou i Daktelu, což v podstatě spojí jejich funkcionality. Stejně jako u Rozšíření prohlížeče je i Aplikace Daktela Desktop zaměřena hlavně
na hovory, ale můžete ji používat i pro přijetí chatu. Když chat přijmete, pomocí tlačítka, které se v aplikaci objeví, otevřete novou kartu prohlížeče
s chatovou aktivitou ve standardním webovém rozhraní Daktely a s chatem dále pracujete tam. Vše o Aplikaci Daktela Desktop naleznete v naší dokumentaci.

APLIKACE-DESKTOP-EN

Ekosystém aplikací Daktela jsme vytvořili, abyste mohli pracovat co nejefektivněji bez ohledu na další nástroje, které s Daktelou používáte. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak vám jedna nebo více aplikací může pomoct zlepšit zákaznický servis, neváhejte nás kontaktovat na kterémkoli z kanálů z naší stránky s Kontakty. Nejste-li prozatím naším zákazníkem, naše prodejní oddělení vám může zdarma poskytnout demo přístup, na kterém si budete veškeré naše funkcionality moct sami v klidu vyzkoušet.