4.6.2018

Přehled novinek v Daktela 6.15

Přehled novinek v Daktela 615

Již brzy dojde k vydání nové verze Daktely V6.15, která se aktuálně nachází ve finální fázi testování. Tato verze opět nabídne spoustu zajímavých novinek a vylepšení.

Na jaké nejzajímavější novinky se můžete těšit, si dovolím ve stručnosti představit.

Jazykové verze

V reakci na naší stále se rozšiřující zahraniční klientelu, jsme rozšířili možnosti výběru jazykové verze. Kromě základních jazyků je nyní na výběr také např. ruština, němčina, chorvatština, … V případě zájmu klienta o nějaký další jazyk, je po domluvě možné novou jazykovou verzi nasadit.

Nové funkcionality spojené s příchodem GDPR

Se vstoupením v platnost Obecného nařízení o ochraně osobních údajů – GDPR, bylo nutné být na tyto změny připraveni, abychom našim zákazníkům usnadnili a umožnili tato nová pravidla plnit. Proto je v nové verzi několik nových funkcionalit, které jsou zaměřeny právě na plnění tohoto nařízení.

U klientů, kteří již nebudou souhlasit se zpracováváním svých osobních údajů a jejich evidencí, jsme v Daktele přidali nové funkce, kdy nyní pověřený pracovník bude moci na žádost klienta jednoduše ze systému smazat nahrávku hovoru, přílohy tiketu (případně celý tiket), nebo anonymizovat veškerou komunikaci s klientem. Jednoduše se tak ze systému smažou veškeré údaje, které by bylo možné s daným klientem spojovat.

Podřazené tikety

V helpdeskovém modulu bude nově dostupná možnost párování tiketů, které spolu budou nějakým způsobem souviset. Budete si tak moci vytvořit jeden hlavní tiket (Parent), se kterým si následně můžete propojit libovolný počet podřazených (Child) tiketů. Tyto tikety můžou mít libovolného vlastníka. Na kategorii u tiketů bude možnost zapnutí kontroly na zavření tiketu, kdy v případě, že bude alespoň jeden z podřazených tiketů otevřený, nebude možné uzavřít tiket hlavní.

firefox_2018-06-04

Custom položky tiketu

Nově si budete moci pro jednotlivé kategorie u tiketů, definovat vlastní položky. Tyto položky budou u tiketu s danou kategorií automaticky zobrazeny. Pokud budete mít definován větší počet položek, lze nastavit zobrazení až po otevření rozevíracího seznamu.

Zmeškané aktivity

Ve „zvonečku“ nyní neuvidíte již pouze zmeškané hovory, ale budeme zde zobrazovat veškeré zmeškané aktivity. Jednoduše tak např. uvidíte, že se vás zákazník pokoušel kontaktovat přes Facebook chat aniž by dostal odpověď, my vám tuto aktivitu ihned zobrazíme ve zvonečku a vy tak zákazníka
v nejbližším možném čase můžete kontaktovat zpětně.

Nová definice custom položek

Vytváření vlastních položek je nyní mnohem přehlednější, efektivnější a nabízí jednodušší práci a orientaci při zakládání nových položek, nebo editací již stávajících. Je možné si definovat velikost a počet jednotlivých sloupců.

firefox_2018-06

Kontrola duplicit při zakládání kontaktu

U předchozí verze se prováděla kontrola duplicit u zakládaného kontaktu dle názvu. Nyní, v nové verzi, se kromě kontroly stejného názvu, provádí také kontrola duplicit u telefonního čísla a emailu.

Multijazyčné fulltextové vyhledávání

V nové verzi je podporováno fulltextové vyhledávání ve všech jazycích. Kromě textu psaného v latince tak nově můžete vyhledávat také text, psaný např. v azbuce.

Kompletní přehled novinek

Pokud by Vás zajímal kompletní přehled novinek a vylepšení, je možné tento přehled získat zde, na tomto odkaze.