25.2.2020

Progresiv – nový způsob vytáčení kampaní

Progresiv

Pro efektivnější chod aktivního provozu využívají firmy zpravidla Prediktivní vytáčení. Nicméně Daktela zákazníci si stále více přáli možnost speciálního řešení, respektive kombinaci klasického Outbounderu a efektivního Prediktivu. Vyšli jsme jim vstříc a stvořili nový typ fronty, takzvaný Progresiv.

Naši zákazníci nás i řešení posouvají dále a proto přinášíme nový typ navolávací fronty Progresivní dialer. Pokud se vám ruční vytáčení čísel z kampaně zdá neefektivní a prediktivní dialer příliš agresivní, je progresiv tím pravým řešením pro vás.

Stejně jako u Prediktivu, i zde probíhá automatické vytáčení, ale za dozoru operátora. Operátor se nemusí zdržovat načítáním záznamu a jeho vytočením, ale Daktela to po nadefinovaném čase učiní za něho. Během této doby má operátor prostor si projít načtený formulář.  Pokud se hovor nespojí, Daktela hovor dle nastavení na frontě automaticky uzavře nebo odloží a přeplánuje operátorovi na pozdější termín. Pokud se hovor spojí, hovor dále spravuje operátor. Vše se samozřejmě propisuje do statistik!

Agentovi se tak zpříjemní práce, kdy zejména u horší databáze nemusí rutině načítat a odkládat / uzavírat záznamy, ale systém vše vyřeší za něho.
Na rozdíl od Prediktivu, zde nehrozí žádné “ztracené” hovory, čímž zvyšujete kvalitu zákaznického centra a zachování komfortu zákazníka.

Progresivní vytáčení je vhodné u kampaní, kde máte stabilní databázi, menší počet operátorů nebo vyžadujete co nejvíce efektivní výkon.

Aktivní callcentra rovněž využívají další funkcionality pro zvýšení provozu, například službu Daktela AutoDialer pro rozdělení validních a nevalidních čísel nebo virtuální SIM karty pro odchozí prezentaci mobilním číslem, čímž se automaticky zvyšuje pravděpodobnost zodpovězení hovoru.

Pro větší pohodlí operátorů je možno využít i funkcionalitu Vlastních hlášek. Navíc tak získáte jistotu, že v nahrávce vždy zazní například informace ohledně monitorování hovoru.