18.6.2020

Vybuduj si své vlastní kontaktní centrum zcela na míru

Vybuduj si své vlastní kontaktní centrum zcela na míru

I když tradiční pohled na kontaktní centrum stovek lidí v místnosti, kteří přijímají hovory, může být v současné době nepředstavitelný, není pochyb
o tom, že je třeba efektivně komunikovat se zákazníky více než kdy dříve.

Ať už vaše firma v současné době využívá kontaktní centrum (nebo callcentrum), či nikoli, jedna věc, která je v péči o zákazníka nejdůležitější, je potřeba navázat a udržovat s nimi efektivní komunikaci.

V Daktele jsme připravili nový přístup k tradičnímu pohledu na kontaktní centrum a naším řešením je umožnit vám vytvořit si vlastní platformu na míru tak, aby plně vyhovovala vašim specifickým obchodním potřebám. Znáte své podnikání lépe než kdokoli jiný a víte, jak se vaši zákazníci chtějí s vámi spojit. Tak proč nenavrhnout komunikační systém, aby zcela odpovídal vašim potřebám?

Naše cloudová technologie vám umožňuje jednoduše vybrat všechny potřebné funkce. Pouhým zaškrtnutím políčka získáte licenci k funkci, která vám přinese to, co chcete a zaplatíte pouze za ni. Jak se vaše podnikání bude vyvíjet, jednoduše zaškrtnete více políček a získáte více funkcí podle vašich potřeb. Tak je to jednoduché.

Pokud chcete jednoduché hlasové řešení s nástroji pro vytváření reportů a statistik, které vám umožní sledovat výkon vašich lidí, ať už jsou kdekoli, pak můžeme začít tím. Pokud je to vše, co jste kdy chtěli, pak je to v pořádku. Když se pak vaše podnikání bude dále vyvíjet, a budete chtít přidat další komunikační kanály, jako je e-mail, webový chat nebo SMS, jednoduše přidáte tyto moduly do svých licencí a začnete platit i za ně. Pokud si nejste jisti, zda vaši zákazníci chtějí s vámi tímto způsobem komunikovat, vyzkoušejte si je a změřte si jejich reakci.

Jako cloudové řešení stále pokračujeme v přidávání nových funkcí. Tento měsíc jsme přidali integraci s WhatsApp, Slack a Viber. Pokud je využívat nechcete, pak je nepoužívejte, jsme ovšem rádi, že naše řešení vám je dokáže nabídnout.