EFSETE & Daktela

EFSETE & Daktela

„Díky flexibilitě Daktely můžeme jednoduše dle potřeby upravovat počty licencí, což oceňujeme zejména u jednorázových objemných kampaní.“

S Daktelou spolupracujeme již od roku 2013, kdy jsme se rozhodli pro jejich řešení na doporučení od našich známých. Nabízíme outsourcing prodeje
a péče o zákazníky, které využívaly na začátku jednotky firem, dnes jsou to již desítky.

Spolupráci s Daktelou si pochvalujeme také proto, že své řešení neustále rozšiřuje o nové funkcionality, které využíváme také v rámci našich služeb. Zpočátku jsme nabízeli pouze aktivní navolávání, aktuálně nabízíme také pasivní formu obsluhy zákaznické linky včetně různých komunikačních kanálů dle přání zákazníka.

Aktivní volání probíhalo zpočátku manuálně, ale s přechodem na prediktivní volání se výrazně zvýšila efektivita práce našich operátorů. Prediktivní volání rádi využívají samotní operátoři, protože díky němu se jim navýšil počet obsloužených zákazníků, což ve výsledku znamená vyšší úspěšnost vyřízení kampaní a stanovených cílů a s tím spojené měsíční odměny. Pozitivní ohlas má také nový typ aktivních kampaní tzv. Progresiv.

Jakožto outsourcingová společnost jsme povinni našim partnerům dodávat průběžně výsledky kampaní a statistiky z jejich projektů, což především aktuální verze V6 plnohodnotně splňuje. V případě potřeby lze vždy s Daktelou domluvit individuální nastavení nebo integraci s interními systémy našich partnerů.

Efsete

Nastartujte svůj růst s Daktelou

Pokud sdílíte stejné hodnoty, líbí se vám, co děláme, tak nám neváhejte napsat na jobs@daktela.com.

Podívejte se, proč více než 1200 společností používá Daktelu každý den

Přečtěte si zajímavé příběhy firem, které díky efektivnější komunikaci získaly nejen nové zákazníky, ale i lepší pozici
na trhu.

Číst více

Daktela v číslech

#1

na trhu kontaktních center

18

let na trhu

1200+

spokojených zákazníků

150

zaměstnanců

9

poboček